135 čellisti šovakar pieskandinās Mežaparka Lielo estrādi

© Publicitātes foto

9. jūlijā Mežaparka Lielajā estrādē būs iespēja izbaudīt un pieredzēt rekordlielu čellu skanējumu “Melo-M mega orķestra” koncertā. Vienkopus uz vienas skatuves muzicēs 135 čellisti no visas Latvijas, pārstāvot visas čellistu paaudzes. Desmit gadu laikā orķestra dalībnieku skaits ir trīskāršojies un motivējis uzsākt čella spēli ļoti daudz jauniešiem, kuri piedalīsies arī šogad koncertā. Tik vērienīga čellistu apvienošanās uz vienas skatuves ir unikāls notikums ne vien Latvijā, bet pasaulē.

Melo-M mega orķestra” izpildījumā izskanēs tautasdziesma “Bēdu manu lielu bēdu”, Līvu “Dzimtā valoda”, “Imagine dragons” hīts “Radioactive, “Pink Floyd” “Another Brick in the wall”, Stalones boksa grāvēja “Rokijs” tituldziesma “Eye of the Tiger” un citi skaņdarbu atskaņojumi, kas popularitāti ieguvuši visā pasaulē. Kā arī komponista Kārļa Auzāna orģinālskaņdarbi, kas īpaši radīti šim koncertam vairāk kā 130 čelliem un perkusijām. Tik daudzveidīgu programmu koncertā būs iespējams izbaudīt ikvienam klausītājam.

Ir liels gandarījums par iespēju muzicēt tik lielā čellistu sastāvā un prieks, ka čellistu skaits Latvijā tik strauji pieaug un mūsu koncerti motivē un iedvesmo uzsākt čella spēli jauniešiem. Šie būs īsti mūzikas svētki un šoreiz skatītājus aicināsim sēdēt koristu tribīnēs, no kurām varēs dziedāt līdzi pasaules un Latvijas mūzikas hītus,” min čellists Kārlis Auzāns.

Izklaide

Latviešu teiciens vēsta, ka ragavas taisa vasarā, ratus – ziemā, bet par nākamā gada ziemā gaidāmo dziesmu aptaujas “Muzikālā banka” finālceremonijas norisi jāsāk kašķēties šī gada vasarā. Vai kaut kā tamlīdzīgi. Pamatīgu virmošanos par “MB” nolikuma jautājumiem šajās nedēļās sarīkojusi dziedātāja Agnese Rakovska (jeb Rozniece).

Svarīgākais