Sestdiena, 24.februāris

redeem Diāna, Dina, Dins

arrow_right_alt Izklaide \ Mūzika

Normunds Rutulis dziesmā aicina, lai sniegs krīt vēl

© Publicitātes foto

Decembris Normunda Rutuļa muzikālajā dzīvē iesācies ar jaunu dziesmu ziemas noskaņas stiprināšanai – tās nosaukums ir “Lai sniegs vēl krīt!”. Diez vai sētnieki un ielu uzturētāji atbalstīs šo Normunda uzsaukumu…

Dziesmas “Lai sniegs vēl krīt!” melodijas un aranžējuma autors ir Juris Ludženieks, zināms arī kā ArtifexLv, bet vārdus sacerējis mūziķis Oskars Deigelis. Papildu vokālu iedziedājusi Annemarija Moiseja, ģitāras partijas ieskaņojis Kristens Kupčs.

“Lai gan sniegotie vaļņi pārklājuši visu Latviju un dažviet pat radījuši neērtības, ziema bez sniega nav īsta ziema. Brīdi pirms Pirmās adventes Viņas Augstība Ziema ir mūs pārsteigusi nesagatavotus, tomēr gleznojot patiesi pasakainas ainavas un cerot, ka tas mūs iepriecinās. Tāpēc, lai šo prieka sajūtu nostiprinātu, publiskota dziesma ar nosaukumu, kas mudina Ziemu ļaut sniegam krist vēl un vēl. Sniegs krīt, mīļš kā svētku brīnums īsts / Lai tās mākoņ’ spilvendrānas plīst! / Mazliet salst, bet vaigi tvīkst” - šīs rindiņas no Oskara Deigeļa dzejoļa pilnībā sader ar pašreizējo situāciju un ieskicē Ziemassvēkus, īstos, ar baltu un pūkainu sniegu. Lai sniegs vēl krīt!” jūsmo Normunds Rutulis.