Horens ar “Riga Reggae” videoklipā iestājas par tīru Latviju

© Publicitātes foto

Regeja apvienība “Riga Reggae” plašākas publikas vērtējumam nodevusi jaunāko videoklipu dziesmai “Satīri pats”, ar to aicinot sakārtot ne vien vidi sev apkārt, bet arī katra paša iekšējo pasauli.

“Riga Reggae”, kā jau ierasts, ar smaidu runā par nopietnām problēmām sabiedrībā. “Attīriet ne tikai vidi no sārņiem un turiet to tīru, bet turiet tīrus arī savus prātus un sirdis! Atcerieties, ka empātija ir tā, kas var paglābt pasauli,” norāda grupas līderis Horens Stalbe.

Viens no dziesmas autoriem Ints Ķergalvis, pazīstams arī kā Speiss, uzsver tieši tās simbolos ietvertās vērtības - pasaules sakārtošana pirmkārt jāsāk katram ar sevi. “Gandrīz ikvienā no mums sakrājies pārāk daudz visādu mēslu. Jātiek no tiem vaļā. Vēl labāk, ja varam tos pārvērst par ziediem, dziesmām, mākslas darbiem vai jebko citu skaistu” tā Speiss.

Jaunajai kompozīcijai tapis arī režisora Rihards Romuša veidots video klips - tas ir vēl humorīgāks nekā dziesma. Ir vērts noskatīties!

Izklaide

“Te ne tas ir – mans pirmais albums. 50 gadu vecumā,” ar šādu ierakstu sociālajos tīklos pagājušajā nedēļā pārsteidza Miks Niedra, uzreiz piebilstot, ka straumēšanas servisos albums tiks publicēts, kad būs pabeigts tā vāciņa dizains, jo pašreizējais esot tikai paša veidots uzmetums, par pamatu ņemot Tabitas Praškelēvičas uzņemto fotoattēlu. Taču vietnē Bandcamp gan šis darbs jau ir atrodams un noklausāms.