Dons izdod dziesmu un koncertam rezervē stadionu “Daugava”

© Publicitātes foto

Dons atgriezies pie klausītājiem ar kārtējo spēcīgo un personīgo (un stilīgo) balādi, pie viena jau laicīgi izziņojot savu lielkoncertu. Tas notiks nākamā gada 17. augustā stadionā “Daugava” – mazākas ietilpības koncertvietas vismaz Rīgā dziedātājam jau sen vairs var nepiedāvāt!

Dziesma “Lauzto šķēpu karaļvalsts” tapusi Īrijā un Latvijā, tās autori ir Artūrs Šingirejs, Liam Geddes, Kate Northrop, Mikus Frišfelds un Kate Rudzinska. “Laiks ir lielākā un dievišķākā dāvana, kas mums ir dota. Brīžos, kad jūties sašķaidīts un salīcis zem smaguma, ticība, ka laiks dziedēs un ļaus piecelties, var būt vienīgais, kas dod spēku. Dziesma “Lauzto šķēpu karaļvalsts” tapusi, domājot par šo mūžīgo jautājumu,” stāsta Dons.

Dziesmas video versiju radījusi “film naked” komanda, klipa režisors ir Toms Harjo, operators Ritvars Bluka, producente Ināra Šumeiko. “Mums visiem ir vairākas maskas, kuras ikdienā veikli mainām. Šajā interpretācijā Dons nonāk zemapziņā, lai tās konfrontētu,” par video ieceri stāsta Toms Harjo.

Nākamais gads iezīmēs vairākus nozīmīgus notikumus Dona muzikālajā karjerā - viņš turpina darbu pie gaidāmā albuma, kā arī izziņojis stadiona koncertu, kas notiks 2024. gada 17. augustā. “Laiks mani ir atvedis no sapņa par pirmo dziesmu līdz koncertam stadionā, tieši tāpēc šis būs mana nākamgad gaidāmā albuma, kā arī stadiona koncerta nosaukums,” norāda Dons.

Izklaide

Saņemot e-pastā ziņu par to, ka “kaut kāda tur” grupa ar nosaukumu “Dīkstāve” “ir publiskojusi debijas īsalbumu (EP) “Strāva”, kas pieejams gan lielākajās mūzikas straumēšanas platformās, gan grupas “Bandcamp” profilā”, neviļus izlauzās nopūta – nu, kas gan tā atkal par grupu ar tik ļoti neko neizsakošu nosaukumu?! Taču apskatoties tās sastāvu, bija skaidrs, ka jāķeras pie klausīšanās.