Pašmāju tehnomūziķe Alisa Fokss turpina ražot reiva singlus

© Publicitātes foto

Īsā laika posmā pašmāju tehno mūzikas jaunā māksliniece Alisa Foksa (Alisa Fox) sagatavojusi vēl vienu singlu – viņas trešais elektrizētais tehno skaņdarbs “Middle Of The Night” atklāj muzikāli atšķirīgu un vokāli piesātinātu kompozīciju.

Jau ar pirmajiem diviem skaņdarbiem “Freedom” un “Come With Me” Alisa Fox spēja ieinteresēt ar savu radīto reiva piedzīvojumu atmosfēru, savukārt skaņdarbs “Middle Of The Night” vairāk akcentējas uz jaunās mūziķes vokālajām dotībām. “Tā [dziesma] atspoguļo atkāpi no mākslinieces sākotnējiem elektrizētajiem un straujajiem reiva ritmiem, šoreiz ļaujot plūst līdzi melodiskākam izpildījumam, ko pavada spēcīgas un impulsīvas zemās tehno bītu frekvences,” šo dziesmu piesaka Alisa Fox komanda.

“Mani vienmēr ir fascinējusi mūzikas emocionālā puse, un es vēlējos radīt kaut ko tādu, kas būtu introspektīvs un spēcīgs. Es ceru, ka klausītāji varēs sajust šo dziesmu, atrast tajā savu nozīmi un vienkārši baudīt to - dejojot tai līdzi,” saka pati Alisa.

Izklaide

Saņemot e-pastā ziņu par to, ka “kaut kāda tur” grupa ar nosaukumu “Dīkstāve” “ir publiskojusi debijas īsalbumu (EP) “Strāva”, kas pieejams gan lielākajās mūzikas straumēšanas platformās, gan grupas “Bandcamp” profilā”, neviļus izlauzās nopūta – nu, kas gan tā atkal par grupu ar tik ļoti neko neizsakošu nosaukumu?! Taču apskatoties tās sastāvu, bija skaidrs, ka jāķeras pie klausīšanās.

Svarīgākais