Rīgā uzstāsies populārs vācu dīdžejs

© Publicitātes foto

Šo sestdien, 20. maijā, uz naktskluba “Koya” skatuves uzstāsies populārais vācu dīdžejs Robag Wruhme.

Poļu izcelsmes vācietis Robag Wruhme jeb Gabors Šabļickis ir dzimis Austrumvācijā un jau 90. gados rakstījis mūziku. Kad kultūru daudzveidība iegāja Vācijā, Gabors pievienojas hiphopa un “break dance” deju skolai. Vēlāk mūziķis iemīlējies elektroniskajā mūzikā un operatīvi debitējis tajā ar pirmo garadarbu “Beefcake” un Folkera Kala dueta ietvaros, bet nu jau mūziķis uz skatuves ir veselus 25 gadus. Rīgas koncertā Robag Wruhme plāno uzstāties ar savu jauno programmu, un pasākums norisināsies “Koya” naktskluba vasaras sezonas atklāšanas ietvaros.

Interesants fakts - savu skatuves vārdu Gabors Šabļickis izdomājis, vienkārši uzrakstot savu vārdu otrādāk. Tā nu arī sanācis, ka Gabora vietā paradījies “Robag”.

Izklaide

Izpārdošana ir lielisks laiks, lai papildinātu garderobi ar jaunām, modernām un ilgi kārotām lietām par izdevīgu cenu, tomēr ir svarīgi iepirkties gudri, lai izvairītos no liekiem tēriņiem un nepiemērotām izvēlēm. Modes un dzīvesstila tirdzniecības centra "Spice" stiliste Dace Bahmane iesaka, kā neļauties kārdinājumam iegādāties nevajadzīgas lietas par zemu cenu, un no kādiem pirkumiem vasaras modes preču izpārdošanā tomēr būtu jāizvairās, informē t/c "Spice" komunikācijas konsultante Laila Pastare.

Svarīgākais