Trešdiena, 6.decembris

redeem Niklāvs, Nikolajs, Niks

arrow_right_alt Izklaide \ Mūzika

Intars Busulis un “Abonementa orķestris” izziņo koncertus Dzintaros

© Aiga Redmane

Lai gan ārā valdošie klimatiskie apstākļi nebūt neliek domāt par nākošo vasaru, Intara Busuļa komanda jau izsludinājusi mūziķa tradicionālos solo koncertus Dzintaru koncertzālē. 

Dziedātāja Intara Busuļa koncerti Dzintaru koncertzālē mūziķiem un lielai daļai atbalstītāju ir kļuvuši jau par tradīciju. Nākamvasar koncerti notiks pašā vasaras pilnbriedā - 17. un 18. jūnijā. “Koncerti “Es Tevi redzu” ir kā atgādinājums par katra cilvēka vērtību un nozīmīgumu mūsu dzīvēs. Par to, cik esam klātesoši un cik ļoti spējam būt apzināti visās dzīves situācijās” skaidro organizatori.

“Ar lielu prieku un nepacietību gaidām koncertus Dzintaru koncertzālē un sirsnīgo atmosfēru, kas tur valda. Jūras tuvums šo sajūtu pastiprina, un gluži kā ūdens plūsma un tās nemitīgā kustība, arī mēs turpinām iet uz priekšu. Turpinām radīt mūziku, kas spēj piepildīt ne tikai mūs pašus, bet ar savu vēstījumu uzrunāt arī klausītājus,” stāsta Intars Busulis.

“Koncerta programmā izskanēs jau pazīstamas un klausītāju iemīļotas dziesmas. Taču šobrīd strādājam pie jaunu skaņdarbu radīšanas, un koncertu apmeklētājiem būs iespēja dzirdēt arī kādu dziesmas pirmatskaņojumu, kuri tiks iekļauti plānotajā albumā, kurš iznāks nākamā gada rudenī”, atklāj komponists Kārlis Lācis.

Koncertā ar Intaru Busuli muzicēs “Abonementa orķestris”, kura sastāvā ir Kārlis Lācis, Kaspars Zemītis, Kaspars Grigalis, Edvīns Ozols, Māris Jēkabsons, Vineta Elksne, Karīna Tropa un Alise Kante-Onzule. Koncerta skanējumu papildinās gospeļkoris “GG Choir”.