Tapis dziesmots veltījums aizsaulē aizgājušajiem “Lingas” mūziķiem

 
©Publicitātes foto

Mūziķi Gints Cālītis un Ronalds Briežkalns laiduši klajā veltījuma dziesmu tai saulē aizgājušajiem grupas “Linga” mūziķiem Gvido Lingam un Edgaram Ķauķim. Jaunais singls ir grupas “Linga” dziesmas “Pamestie” kaverversija, kam tapis arī visai rietumniecisks videoklips.

Dziesma “Pamestie” nav jāuztver kā tiešs veltījums abiem minētajiem “Lingas” mūziķiem, jo arī dziesmas jaunajā versijā vispārīgi vēstīts par likteņa varā pamestajiem, un režisors Reinis Janulis video filmēja ASV un Meksikā. “Ceļojot pa dažādām zemēm, esam pamanījuši, ka katrā sabiedrībā ir novērojama vienaldzība pret līdzcilvēkiem,” stāsta Gints Cālītis.

“Daudziem neinteresē, kas notiek ar citu dzīvi, ko viņi dara, ar ko aizraujas, un kā tērē savu lielāko bagātību - laiku. Un bieži vien, ja laikus nesniedzam roku, tad pazaudējam arī sev tuvos.”

Gints Cālītis ir dziedātājs un ģitārists, kurš arī pats darbojies grupā “Linga” - kopā ar tēvu Armandu Cālīti. Ar segvārdu Floyds viņš piedalījās TV šovā “Talantu fabrikas muzikālais teātris”, bet vēlāk nodibināja savu rokgrupu “F..K Popularity”, kurā spēlēja arī Ronalds Briežkalns. Pēcāk Gints pievērsās skaņu cilpu mākslai un kļuva par Loopmaster. Viņš piedalījās arī TV šovā “OKartes skatuve”, kur dibināja grupu “Zvaigžņu zagļi” - arī tajā līdzdarbojās Ronalds, kurš zināms gan kā godalgots bundzinieks, gan kā producents un grupas “Nowhere In Space” dalībnieks. Abi ik pa laikam sastrādājas jau vairāk kā desmit gadus.