Ar debijas singlu sevi kā reperi indigo piesaka aktieris Šelegovskis

 
©Publicitātes foto

Reperis indigo, kuru plašāka sabiedrība pazīst kā filmu un teātra aktieri Igoru Šelegovski, laidis klajā savu pirmo singlu “Klīstošais holandietis” debijas albumam “Maldīgs iespaids”, kas gaidāms šī gada augustā.

Aktieris Igors Šelegovskis, kurš hiphopa žanrā sauc sevi skatuves vārdā indigo, raksta dziesmas jau kopš pusaudža gadiem, taču līdz šim ar to dalījies vien ierobežotam klausītāju lokam. Tuvākajā laikā indigo pēdējo divu gadu veikumu varēs dzirdēt ikviens, bet jau šobrīd straumēšanas servisos klīst “Klīstošais holandietis” - viņa pirmais singls. Jāpiebilst, ka tajā dzirdama arī jaunās mākslinieces Amandas Grīnbergas balss, kura ne tikai piedalījusies ierakstā kā vokāliste, bet arī līdzdarbojusies albuma koncepcijas un muzikālā noformējuma izstrādē.

“Dziesma ir par neiederēšanos un savas vietas meklējumiem, kas ir sarežģīts process, jo, kad neesi mierā pats ar sevi, tad neviena vieta tā arī nespēj šo mieru sniegt. Lai gan šī nav albuma tituldziesma, lielā mērā par to arī ir viss albums, kurā es pētu šo nemieru un visas no tā izrietošās sekas, kuras esmu izdzīvojis,” stāsta indigo. “Mūzikas radīšana man nav jauns hobijs, eksperiments vai sevis meklējumi kādā jaunā mākslas formā: esmu audzis pie hiphopa mūzikas, tā ir mana identitāte un veids, kurā spēju sevi izpaust vislabāk, tāpēc šis albums man būs jo īpaši personisks, jo tas esmu 100% es.”