Katō savu jaunāko videoklipu nofilmē Londonā

 
©Publicitātes foto

Dziedātāja Katō (Anna Zankovska) klausītājiem piedāvā dziesmas “Laika mašīna” videoversiju, kura tapusi Londonā, vienā no mūziķes sirdij tuvākajiem ceļojumu galamērķiem. Šis ir trešais singls no jau izdotā pilnmetrāžas albuma “Es tā jūtos”.

Dziesma “Laika mašīna” vēsta par tiem mirkļiem, kad šķiet, ka gribas padoties un visam atmest ar roku. “Tādos brīžos ir vērts patīt filmu atpakaļ un atcerēties, kāpēc un ar kādām sajūtām sākām konkrēto darbību. Tādā veidā iegūstam motivācijas devu, saprotam, cik tālu esam nonākuši, un to, ka patiesībā labākais vēl tikai priekšā,” skaidro dziedātājas Katō PR nometne.

“Pēc jaunas dziesmas tapšanas tās demo versiju nereti sanāk klausīties braucot savā auto, un “Laika mašīna” nebija izņēmums. To klausoties sapratu, ka šo var dēvēt par braucamdziesmu, jo tā uzmundrina un lieliski piestāv kā vasaras saulainajām dienām, tā siltajiem vakariem. Dziesmā ietvertās sajūtas centāmies atspoguļot arī videoversijā. Kad šķiet, ka spēka resursi ir izsmelti, mani ātri spēj uzlādēt vides un apstākļu maiņa pāris dienu ceļojumu formā. Mīlestību pret Londonu varu izskaidrot ar pilsētas nepārtraukto kustību un enerģiju - tā mani pievelk un liek atgriezties atkal un atkal, lai apmeklētu vēl līdz šim neiepazītas vietas,” stāsta Katō.

“Laika mašīna”, tāpat kā visas albumā “Es tā jūtos” iekļautās kompozīcijas, tapušas kopā ar dziesmu autoru un producentu Kasparu Ansonu. “Kad mēs plānojam savu nākotni, mēdzam pret nospraustajiem mērķiem izturēties kā pret metro pieturām, kā pārvietošanos no punkta A līdz punktam B. Liekot visas ekspektācijas uz galamērķi, mēģinām šo ceļa posmu pārvarēt pēc iespējas ātrāk un lētāk. Patiesībā nemaz nezinām, kas mūs sagaidīs, kad izkāpsim nākamajā pieturā, tāpēc pārvietošanos vajadzētu izbaudīt - piesprādzēties un doties uz mērķi kabrioletā ar nolaistu jumtu. Iespējams, atmiņas par ceļu būs spilgtākas kā galamērķis,” dziesmas ideju raksturo Kaspars Ansons.

Katō aicina uz koncertprogrammas “Es tā jūtos” pasākumiem jau šajā piektdienā, 22. jūlijā, Ogres pilsētas skvērā un 30. jūlijā “Summer Sound” festivālā Liepājā.