Rīgā uzstāsies skandalozā Eirovīzijas zvaigzne Verka Serdučka

 
©Publicitātes foto

21. augustā Andrejsalā uz “Wondersalas” skatuves ar šogad vienīgo koncertu Baltijā uzstāsies kolorītais ukraiņu mākslinieks Verka Serdučka. Interesanti, ka šis datums ukraiņu radošās industrijas cienītājus noliks radikālas izvēles priekšā – 21. Augustā “Arēnā Rīga” uzstāsies diametrāli pretēji mākslinieki, ukraiņu supergrupa “Okean Elzy”.

Šoreiz mazliet plašāk par Verku. Rīgā mākslinieks ieradīsies pilnā pavadošajā sastāvā kopā ar savu grupu un publikai tiek solīts šovs, kas neļaus sēdēt mierā ne mirkli. “Koncertšovs būs aizraujošs gan tiem, kuri labi zina Verkas repertuāru, gan tiem, kuri dziesmas dzirdēs pirmo reizi,” sola rīkotāji. Verkas Serdučkas koncertiem raksturīgais krāšņais populāro hitu, humora un pārsteigumiem bagātas dzīvās uzstāšanās sajaukums ir iemesls, kādēļ mākslinieks jau 30 gadus pulcē daudzskaitlīgu auditoriju prestižākajās hallēs un arēnās.

“Wondersalas” apmeklētāji pirmo reizi varēs dzirdēt arī slavenā Eirovīzijas hita jauno versiju, kas kopš 2022. gada 24. februāra skan tikai kā “Dancing Russia Goodbye”. Daļa no biļešu pārdošanas ieņēmumiem tiks ziedoti, lai palīdzētu cietušajiem Ukrainā.