“X Faktorā” iepazītā Olga Palušina debitē ar Ingara Viļuma dziesmu

 
©Publicitātes foto

Dziedātāja PALÚ (Olga Palušina) klausītāju vērtējumam nodevusi savu pirmo dziesmu latviešu valodā - “Par zvaigzni nepiedzimst”. Dziesmas autors ir mūzikas producents un grupas “Prāta Vētra” dalībnieks Ingars Viļums.

TV3 šovā “X Faktors” iepazītā dziedātāja un zobārste Olga Palušina atgādinājusi par sevi ar jaunu skatuves vārdu PALÚ un piedāvājusi pirmo dziesmu latviešu valodā, kas tapusi kopā ar mūzikas producentu Ingaru Viļumu. Pēc dalības šovā Olga aktīvi turpinājusi darbu pie savas muzikālās attīstības, piedalījusies vairākos radošos projektos, kur arī sapazinusies ar Ingaru.

Neilgi pēc tam sadarbība pārauga idejā par kopīgu projektu un tapa dziesma “Par zvaigzni nepiedzimst”.

“Kad noslēdzās šovs, es jutos iztukšota. Teikšu godīgi - negribējās darīt neko, taču es nebiju vienīgā tāda,” atzīst Olga. “Daudz komunicēju ar citiem dalībniekiem un visi jutās līdzīgi. Šova laikā intensīvi strādā katru dienu, emocionāli ieguldies un pēkšņi viss beidzas. Un tad ir tāds dīvains tukšums, kuru nezini, kā aizpildīt. Taču ātri vien sapratu, ka brīnumi nenotiks paši no sevis - ir jāiet un jādara. Esmu ļoti pateicīga, ka faktiski nejauši iepazinos ar Ingaru. Nu jau es viņu varētu saukt pat par savu mentoru, kurš man ir palīdzējis ne vien ar dziesmu, bet arī ar atbalstu un padomiem.”

“Par zvaigzni nepiedzimst” ir alegorisks stāsts par ceļu, kas jānoiet, lai sasniegtu savu mērķi. “Cilvēks vēro rietošu sauli, kura, kā mums to māca, arī esot zvaigzne, un aizdomājas par savu dzīves sapni. Vai iet tam līdzi tūlīt, vai pakavēties. Nereti par “zvaigzni” mūsu sabiedrībā sauc arī atpazīstamu cilvēku, kurš ar savu darbu, talantu un uzņēmību ir sasniedzis atpazīstamību un atzinību. Par to dziesmas piedziedājumā stāsta rindas, ka par zvaigzni nepiedzimst, bet par to kļūst. Man ir prieks par iepazīšanos ar Olgu un es ticu, ka katram māksliniekam ir jāatrod tā īpašā sasaiste ar savu klausītāju. Ja abas puses būs uz viena viļņa, tad panākumi ir garantēti. Es ticu, ka Olgai tas izdosies!” tā Ingars.

“Man šī dziesma ir stāsts par mērķtiecību, ticību savam sapnim un nepadošanos,” norāda Olga Palušina. “Sapnis par muzikālo karjeru mani urda jau kopš bērnības. Atceros, tīņu gados tētis man teica, lai sāku pierakstīt savas domas, sajūtas un pārdzīvojumus. Kā jau kautrīgs pusaudzis, es to sāku darīt, bet skaļi nevienam neteicu. Beigās tas izvērtās par nopietnu hobiju - sāku rakstīt dzejoļus, kuri pārauga dziesmu vārdos, un kuriem pati komponēju arī mūziku. Tapa vairākas dziesmas, ar kurām uzsāku savu profesionālo aizraušanos ar mūziku. Tā kā līdz šim rakstīju tikai krievu valodā, un latviešu valodā vēl to nedaru, tad esmu ļoti priecīga, ka Ingars sarakstījis dziesmu, kas tik ļoti rezonē ar manu iekšējo sajūtu. Lai arī tā nav rakstīta tieši manam vokālam, esmu pateicīga, ka man ir uzticēts izdziedāt šo stāstu. Un es ļoti ceru, ka to novērtēs arī klausītāji.”

Dziesmas videoklips ir tapis kultūras telpā “Auss”, tā režisors ir Mitra (Dmitrijs Dobrovoļskis), gaismu mākslinieks Rihards Skujiņš, operators Anatolijs Prokopenko, MUAH - Karolina Calko, stilists - Anatolijs Ksenofontovs, mākslas komanda - inbloom.lv, menedžments - Alise Mališko.