Aminata izsludina vasaras solokoncertu un piesaka albumu

 
©Publicitātes foto

Dziedātāja Aminata izsludinājusi solokoncertu “Savvaļas pusē”, kas notiks 4. augustā uz Andrejostas kvartāla vasaras skatuves. 

Solokoncertā Aminata klausītājiem piedāvās gan savus lielākos hitus, gan vēl nedzirdētas dziesmas no pašlaik topošā albuma - arī tā nosaukums būs “Savvaļas pusē”.

Šā gada pavasara sākumā Aminata ar “Universal Music” atbalstu sarīkoja dziesmu rakstīšanas nometni, kurā tika pieaicināti dažādi ļoti talantīgi un Latvijā zināmi mākslinieki.

Ar dažiem sadarbība notika pirmoreiz. Kā, piemēram, ar grupas “Astro’n’out” līderi Māru Upmani-Holšteini, ar kuru kopā tapusi jaunā albuma tituldziesma. “Dziesmas, kas tapa radošajā nometnē, man pašai tik ļoti patīk, tik ļoti iedvesmo un dod jaunu spēku, ka pati nevaru vien sagaidīt, kad tās izpildīšu publikai!” sajūsminās Aminata. “Jaunajās dziesmās es daudz eksperimentēju, tādēļ šķiet, ka gaidāmajā albumā parādīšu sevi no agrāk vēl neredzētas mākslinieciskās puses.”

Aminata diezgan ilgi neesot varējusi izlemt, vai šis vispār ir īstais laiks koncertiem, jo morāli nav viegli. Tomēr vēlme radoši izpausties publiski dod jaunu sparu, tādēļ nolemts par labu solokoncerta organizēšanai. “Neskatoties uz dažādiem šķēršļiem, sapratu, ka vēlos paust savas sajūtas tā, kā māku vislabāk - ar jaunām dziesmām, jaunu mūziku,” norāda Aminata. “Un nav labākas vietas, kur to izdarīt, kā koncertā, ko atkal var klātienē apmeklēt publika. Tādēļ ļoti gaidu, cerams, saulaino un silto augusta vakaru un patiesi priecājos, ka būšu viena no pirmajām māksliniecēm, kura uzstāsies uz Andrejostas kvartāla jaunās skatuves Daugavas krastā.”