Račs ar “Saldajām sejām” jau gaida Valentīna dienu

 
©Publicitātes foto

Gatavojoties visu mīlētāju dienai, kuru pasaulē pieņemts atzīmēt 14. februārī, grupa “Saldās sejas” publicējusi jaunu dziesmu “Dzimis mīlēt”.

Dziesmas “Dzimis mīlēt” autoru tandēms Tomass Kleins un Guntars Račs ir divi no tiem mūziķiem, kas tālajā 1984. gadā Liepājā bija mūžīgās blakusprojektu grupas “Saldās Sejas” pamatlicēji - kopā ar Zigfrīdu Muktupāvelu, Ainaru Virgu, Ivo Fominu un citiem. “Apkārt netrūkst skumju un bēdu. Dažreiz šķiet, ka nekā cita nemaz nav. Taču vienmēr kaut kur ir mīlestība, jo tas ir iemesls, kāpēc esam nākuši šajā pasaulē. Mēs esam dzimuši mīlēt,” par dziesmu saka Tomass.

Sākotnēji bija plānots to publicēt kā vienu no mēneša dziesmām projekta “12” ietvaros, taču pēc vairākkārtējām dziesmas vārdu pārrakstīšanas reizēm tika nolemts dziesmu publicēt kā atsevišķu singlu, ārpus jebkādiem projektiem un koncepcijām. Guntars Račs: “Kamēr būs mīlestība, mums būs iemesls dzīvot, pārdzīvot, cīnīties un upurēties. Nekā svarīgāka par to nav. Kā nu kurš pie šīs atziņas nonāk, tas jau ir cits jautājums.” Bez abiem autoriem piedalījušies arī Katrīna Bindere (balss), Jānis Narkevics Jr. (balss, ģitāra), Uģis Tirzītis (ģitāra) un Andris Alviķis (bass).

Dziesmas pirmatskaņojums notiks 5. februārī Jaunmoku pilī, kur risināsies ansambļa “Saldās Sejas” koncerts, pirmo reizi atverot Guntara Rača jauno dzejoļu grāmatas “365” 4. daļu.

 

Komentētākie