Pēc Lāča un Ķuzules milzu pieprasījums; izsludināts papildkoncerts

 
©Publicitātes foto

18. februārī Mūzikas namā “Daile” izskanēs koncertprogramma “Tā runāja...”, kuras tekstu autore ir Māra Zālīte, bet mūziku sarakstījis Kārlis Lācis. Skatītāju interese izrādījusies tik liela, ka 19. februārī norisināsies papildkoncerts.

“Viss sākās Jāņu naktī. Ar Džuljetas dziesmu zem lielās priedes manās lauku mājās. Turpinājās vasarā ar sarunām par mākslu, mūziku un dzeju. Kārlim ir brīnišķīgas dziesmas ar Māras Zālītes dzeju, un Mammai tuvojas dzimšanas diena… Cik lieliska apstākļu sakritība! Un mēs nolēmām, ka šis būs veltījums viņai. Esmu ļoti laimīga un pateicīga, ka varu kopā ar Kārli ļauties dzejai un mūzikai,” tā aktrise Ilze Ķuzule-Skrastiņa par gaidāmo notikumu, kura pati ir viena no galvenajām.

“Ilze un Māra, māte un meita, stipras harizmātiskas latviešu sievietes. Man ir liels gods būt tam klāt. Uzrakstītā mūzika ir mīlas romances balsij, klavierēm un stīgu kvartetam,” stāsta komponists Kārlis Lācis. Līdzās autoriem pie koncerta mākslinieciskās koncepcijas strādā pazīstamais kinorežisors Dāvis Sīmanis. Koncertā piedalīsies LNSO stīgu kvartets.