“LV džeza sērijā 2021” noslēgsies a cappella grupas “Insomnia” uzstāšanos  

 
©Publicitātes foto

16. decembrī ar a cappella grupas “Insomnia” uzstāšanos noslēgsies “LV džeza sērija 2021”, kurā tiešraidē tiek piedāvāti latviešu džeza mūzikas izpildītāju koncerti leģendārajā Latvijas Radio 1. studijā.

Vokālā grupa “Insomnia” dibināta 2018. gadā un izpilda dažāda žanra skaņdarbus a cappella stilā. Tā ieguvusi otro vietu vienā no pasaules vadošajiem a cappella konkursiem “Moscow Spring A Cappella Festival”, kā arī koncertējusi ar Raimondu Paulu programmā “Trīs Raimondi”, uzvedusi koncertprogrammu “Veltījums” kopā ar komponistu Mārtiņu Braunu un sadarbojusies ar tādiem māksliniekiem kā Aminata, Jānis Stībelis, Zigfrīds Muktupāvels, Raimonds Ozols un citi.

Koncerts 16. decembrī Latvijas Radio 1. studijā būs īpašs arī pašiem mūziķiem, jo ​​grupa, iezīmējot jaunu sākumu, uzstāsies jaunā sastāvā. Līdzšinējiem dalībniekiem Robertam Memmēnam (bass) un Dagnim Roziņam (tenors) pievienosies Niks Freimanis (baritons), Karlīna Priedēna (alts), Madara Gaile (alts), Sanija Roze (soprāns) un Sanita Roze (soprāns). Pirmssvētku koncertprogrammā mūziķi sola radītu krāšņu, siltuma un mīlestības pilnu noskaņu, izpildot gan Ziemassvētku, gan citas sev tuvas un stilistiski atšķirīgas dziesmas. “Gribam arī atsvaidzināt programmu, ko pirms diviem gadiem izpildījām Rīgas a cappella festivāla gala koncertā “Insomnia: Sākums”, kas notika “Palladium” koncertzālē,” saka grupas vadītājs Roberts Memmēns. “To varētu saukt gan par džezu, gan par ļoti kvalitatīvu popmūziku ar džeza elementiem. Noteikti vēlamies izpildīt arī kādu Maestro Raimonda Paula dziesmu un tikpat noteikti vēl viena Meistara - Mārtiņa Brauna - dziesmu “Veltījums”…”

Koncerta sākums pulksten 19. Tiešraides un limitētā skaitā arī klātienes biļetes iegādājamas aula.lv. Koncerts klātienē, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus, norisināsies “zaļajā” drošības režīmā - koncertu varēs apmeklēt personas ar derīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Pie ieejas būs jāuzrāda derīgs sertifikāts un personu apliecinošs dokuments.