Rīgā nākamvasar uzstāsies spēcīgā kanādiešu rokgrupa “Billy Talent”

 
©Publicitātes foto

Nākamvasar, 15. jūnijā, koncertzālē “Palladium” uzstāsies viena no šā brīža spēcīgākajām kanādiešu rokgrupām “Billy Talent”, kura pirmo reizi viesosies Latvijā. Biļetes “Biļešu Serviss” tīklā pieejamas no piektdienas, 24. septembra, pulksten 12.

Grupa ”Billy Talent” Rīgā viesosies sava jaunākā albuma “Crisis Of Faith” ietvaros, kurš pie klausītājiem nonāks nākamā gada 21. janvārī. “Billy Talent” ir starp desmit komerciāli veiksmīgākajām kanādiešu grupām: Kanādas roka radio viņi “izcēluši” trīs hitus Nr. 1, kuri 20 nedēļas pēc kārtas saglabāja pirmo pozīciju topā - sešus Top 5 hitus un sešus Top 10 hitus. Ar vairāk nekā miljonu pārdotu albumu kopiju Kanādā un vairāk nekā trīs miljoniem starptautiskā mērogā grupa turpina iekarot mūzikas albumu topu virsotnes.

Grupas debijas albums “Billy Talent” tika izdots 2003. gada rudenī, sasniedza Kanādas albumu topa 6. vietu un trīskāršu platīna statusu, kā rezultātā tika saņemtas arī divas prestižās “Juno Awards” balvas - “Gada labākais albums” un “Gada labākā grupa”. Arī grupas nākamie albumi “Billy Talent II” (2006) un “Billy Talent III” (2009) saņēmuši trīskāršu platīnu statusu. Grupas pēdējais albums ir 2016. gadā izdotais “Afraid Of Heights”, kas debitēja topā pirmajā vietā ne tikai Kanādā, bet arī Vācijā, Šveicē un Austrijā. Jautāts par to, ko klausītāji var sagaidīt no jaunā albuma “Crisis Of Faith”, grupas vokālists Bendžamins Kovalevičs teicis: “Mēs šajā ierakstā demonstrēsim sarežģīto, daudzslāņaino visumu, kas ir “Billy Talent”, jo katra albuma dziesma ir atšķirīga no iepriekšējās, tomēr vienlīdzīgi svarīga un spēcīga. Šis ir labākais materiāls, pie kā esam strādājuši, un ar to ļoti lepojamies.”