Ģitārists Mārcis Auziņš tūri iesāks ar koncertu dzimtajā Madonā

 
©Publicitātes foto

Ģitārspēles virtuozs  Mārcis Auziņš ar koncertprogrammu “Lielā plūsma” rudenī būs sastopams vairāku Latvijas pilsētu koncertzālēs. Koncertos tiks izpildītas melodijas no Mārča nesen izdotā albuma, kā arī pasaulē zināmu skaņdarbu aranžijas.

Jau 1. oktobrī Mārcis viesosies savā dzimtajā pilsētā Madonā, 14. oktobrī - Liepājas koncertzālē “Lielais Dzintars”, bet 28. oktobrī - VEF Kultūras pilī Rīgā, turneju noslēdzot 31. oktobrī Vidzemes koncertzālē “Cēsis”. Kā ierasts, visi skaņdarbi Mārča koncertos tiek izpildīti ar vienu instrumentu - ģitāru. “Katrai muzicēšanas vietai ir sava specifika, un tā nenoliedzami ietekmē arī koncerta programmu - no muzikālā materiāla izvēles līdz tādām muzicēšanas niansēm kā skaņdarbu forma, aranžija un iekšējā sajūta, spēlējot un mijiedarbojoties ar publiku. Rudens sezonā būšu priecīgs vasarā briedušo solo programmu atskaņot lielākajās Latvijas koncertzālēs. Lielāka zāle un klausītāju pulks solo muzicēšanai vienmēr ir izaicinājums, caur kuru augt kā skatuves māksliniekam, vienlaikus priecējot arvien augošo instrumentālās mūzikas cienītāju pulku,” saka Mārcis Auziņš.

Jāatgādina, ka Mārča trešais studijas albums “Lielā plūsma” tika izdots šī gada jūnijā. Tajā apkopoti oriģinālskaņdarbi, kas tapuši pēdējo trīs gadu laikā, dzīvojot, vērojot, dienu no dienas praktizējot ģitārspēli un to no jauna atklājot. “Albumu caurvij iekšēji rezonējošas sajūtas un atklāsmes par Visuma mūžam mainīgo dabu, neapturamo laika un notikumu ritumu un cilvēka lomu tajā,” informē ģitārista PR komanda.