Ielu muzikante Evelīna Krama publicē jaunu dziesmu

 
©Publicitātes foto

Ielu muzikante Evelīna Krama publicējusi pašas sarakstīto un savu otro oficiāli izdoto dziesmu “Laimīgam būt”, kurā apdzied savas skolas laika sajūtas un to, cik svarīgi ir dzīvē izdarīt pareizās izvēles.

Vienkāršā un sirsnīgā ielu muzikante Evelīna Krama arī pandēmijas laikā nav pārstājusi apbraukāt visu Latviju, uzstājoties uz ielām. Nu viņa oficiāli izdevusi arī otro dziesmu, kas ir tikai viena no daudzajām Evelīnas bagātajā dziesmu pūrā. “Dziesmu rakstīju pagājušā gada jūnija sākumā, kad mazais brālis beidza 9. klasi. Tad atgriezos ar sajūtām tajā laikā, kad pati beidzu pamatskolu un centos atcerēties, ko tad domāju un kā jutos. Centos šīs emocijas uzlikt uz papīra - vārdos un melodijā. Dziesma ir vēlējums katram no mums - būt laimīgiem! Atrast dzīvē lietas, kuras patiesi patīk darīt un kuras sagādā prieku. Atceros, pamatskolā viens no svarīgākajiem jautājumiem bija, kur mācīties tālāk un kas tu vēlies būt - es izvēlos būt priecīga un no dzīves paņemt visu, ko tā dod!” tā Evelīna.

Pati Evelīna bez ielu muzicēšanas ir izvēlējusies studēt Ekonomikas un Kultūras augstskolā. Dzimusi Madonā, bet pašlaik dzīvo Rīgā. Ar kvalitatīviem priekšnesumiem, kļūstot par vienu no ielu mūzikas kultūras attīstītājām Latvijā. Jaunās dziedātājas un dziesmu autores iepriekšējā dziesma “Par cilvēku” nāca klajā martā, un tās video vietnē “YouTube” jau noskatīts jau vairāk nekā 160 000 reižu.

 

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!