Marta pagarina sava albuma dzīvi, izdodot jaunu tā versiju

 
©Publicitātes foto

Klajā nācis dziedātājas un aktrises Martas Grigales albums “Lietas, kas joprojām notiek manā galvā”, kas būtībā ir viņas pērn izdotā albuma “deluxe” versija ar pāris jauniem gabaliem un dažām iepriekš izdoto singlu jaunām aranžijām.

Līdzās pērn rudenī izdotā albuma “Lietas, kas notiek manā galvā” oriģinālā ieraksta deviņām dziesmām, jaunajā izdevumā iekļauta klausītāju iemīļotā dziesma “Drāma” jaunās skaņās (ar mūziķa Tambura Pesto līdzdalību), dziesmas “Atkal tu” akustiskā versija, jau iepriekš izdotais singls “Prom” (piedaloties Patrishai), kā arī divas jaunas kompozīcijas “Atpakaļ uz priekšu” un “Dejot”. “Es vēl nebiju gatava šim albumam pielikt punktu un doties tālāk, tomēr bija pienācis laiks izdot jaunu mūziku. Kopā ar producentu DJ Rudd radīju “Lietas, kas joprojām notiek manā galvā” kā pateicību klausītājiem un arī skaistu nobeigumu “Lietu” stāstam,” stāsta Marta. Jāatgādina, ka “lietu” oriģinālā versija sīvā konkurencē tika Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvas “Zelta mikrofons” Top 5 popmūzikas albumu nominācijā, turklāt pilnīgi pelnīti - apskatnieks pat tam labprāt piešķirtu arī “mikrofonu” Dona vietā.

Radiostacijās jau izskanējusī “Prom” komentārus neprasa - tā ir teicama dziesma gan oriģinālversijā, gan kopā ar sprigano Patrishu. Martas lielākā hita “Drāma” skanējuma bagātināšana ar šobrīd tik modernā repa skaņām gan šķiet lieka, taču zināmu devu novitātes dvesmas tas, protams, ienes. Savukārt abi jaunie gabali - kopējo noskaņu tie nebojā, “deluxe” versijā iederas ļoti labi, lai gan par īpaši pavelkošiem tos arī nenosaukt. Kaut gan - “Dejot” ir visai ekselenti vasarīga melodija. Taču vispār gribētos Martai kā “skaistu nobeigumu “lietu” stāstam” ieteikt albuma CD formātā limitētā versijā izdošanu - kolekcionāru (un dziedātājas paziņu) aprindās tas atrastu dzirdīgas ausis.

“Abas jaunās dziesmas man šķiet ļoti pacilājošas un sezonai atbilstošas. “Atpakaļ uz priekšu” turpina ilgošanās un sapņošanas tēmu, bet “Dejot” ir dziesma, kas uzmundrinās, kad pašam šķiet, ka nekas neizdodas,” stāsta Marta. Singlam “Atpakaļ uz priekšu” sadarbībā ar mākslinieku Emīlu Trauliņu un stilisti Sintiju Selicku uzfilmēts arī košs videoklips, savukārt “Dejot” teksta video Marta izveidojusi pati.

 

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!