Normunds Rutulis piedāvā jaunu vasaras hitu

 
©Publicitātes foto

Turpinot sadarbību ar ārvalsts producentiem, Normunds Rutulis šoreiz izdevis vasarīgu deju mūzikas dziesmu “Laika nav”, kas tapusi sadarbībā ar norvēģu dīdžeju un producentu Exact, kā arī Guntaru Raču.

Dziedātājs Normunds Rutulis ar norvēģu producentu Exact kādreiz esot sadarbojies radio “Spin FM” dabstepa mūzikas vakaru veidošanā. “Jau ilgāku laika periodu viņš piedāvā mūsdienu popmūzikas hitus, kas neslēpj viņa aizraušanos ar “dubstep”. Laikā, kad žanru sajaukums ir modē, arī Andrejs eksperimentē un ir radījis dziesmu, kuras vokālo daļu ieskaņot piedāvāja man. Šai dziesmai ir arī angļu, krievu un ukraiņu versijas, taču no zināmiem Krievijas producentiem saņemts mājiens, ka tieši latviešu versija ir visskanīgākā. Vārdus dziesmai lūdzām sarakstīt Guntaru Raču. Lepojos ar šo kopdarbu un ceru, ka līdzīgas sajūtas pārņems arī latviešu deju mūzikas cienītājus,” stāsta Normunds.

Exact: “Kā mūzikas producents es labprāt eksperimentēju un šogad nolēmu pamēģināt izveidot dziesmu latviešu valodā. Daudziem zināms, ka vairākus gadus nedzīvoju Latvijā, taču singla izdošanas priekšvakarā esmu atgriezies dzimtenē un uz palikšanu. Esmu pārliecināts, ka šis nav pēdējais eksperiments latviešu valodā un nav vienīgais darbs sadarbībā ar Normundu un Guntaru. Sastrādāties ar Latvijas šovbiznesa metriem man ir liels gods - viņi ir augsti profesionāļi un sava aroda lietpratēji.”

 

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!