Monta publicē skaudru un emocionāli atklātu video

 
©Publicitātes foto

Dziedātāja Monta Strūberga ir publicējusi savu līdz šim emocionālāko mūzikas videoklipu. Tas tapis dziesmai “Jādzimst no jauna”, kuras mūzikas un vārdu autore ir pati dziedātāja.

Dziesmas “Jādzimst no jauna” ierakstu producējis Jānis Čubars, bet videoklipa režisore un montāžas autore ir daudzu pazīstamu latviešu dziesmu videoklipu autore Aija Strazdiņa. “Darbs pie videoklipa izvērtās emocionālu baudījumu, jo apbur ne tikai Montas personība un radītā mūzika, bet arī darba spars, kas, apvienojumā ar veselīgu perfekcionismu, rada drošus pamatus tam, ko vieni sauc par veiksmi, bet citi - par rūpīgi izlolota darba augļiem,” stāsta Aija Strazdiņa. “Kad aizsūtīju Montai video scenāriju, viņas atbilde bija: "Neticami! Tas viss ir par manu dzīvi!" Spēja mūzikā un video būt atklātākam nekā citkārt esam paši pret sevi vai tuvākajiem, ir gan greznība, ko ne katrs var atļauties, gan uzdrīkstēšanās, kas nav pa kaulam vājajiem. Tāpēc gan man, gan filmēšanas grupai, bija jo lielāks prieks un gods sadarboties ar jaunu, enerģijas pilnu sievieti, kas ir gatava būt tāda, kāda viņa ir patiesībā, neslēpjoties un neizliekoties.”

Arī pati Monta piekrīt, ka “netieši, bet simboliski dziesma “Jādzimst no jauna” ir arī personīgs stāsts”: “Dziesma ir par neatgriezenisko. Par vārdiem un darbiem, kurus vairs nevar paņemt atpakaļ. Gadās, ka sēžot pilnīgi izsmeltam, kailam, savas dzīves pelnos, nekas cits vairs neatliek, kā vēlēties piedzimt no jauna.”

 

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!