Perspektīvā Loreta Reide publisko jaunu dziesmu

 
©RigaLive

Tikai 16 gadus jaunā dziedātāja un dziesmu autore Loreta Reide un pieredzējušais producents Reinis Briģis publiskojuši dziesmu “Peldētājs”.

Lai gan no pirmā acu (ausu) uzmetiena varētu šķist, ka “Peldētājs” ir parasta un lipīga tīņu popa dziesma, tās teksts to pamatīgi atšķir no šāda veida popmūzikas produktiem. “Dziesma “Peldētājs” stāsta par cilvēku, kas daudz runā un maz dara, bet beidzot ir nolēmis uzņemties vadību pār savu dzīvi. Dziesma paliks prātā ar viegli ironisko tekstu un viegli dungojamo piedziedājumu, kas ir Reiņa Briģa pienesums, savukārt Loreta Reide pantiņos uzbūrusi ainu par kopējo situāciju,” vēsta radošā tandēma PR nometne. Radošajā kolektīvā muzikālo artavu devis arī Mārtiņš Rudzītis, savukārt dziesmas pēcapstrādi veikuši Krišjānis Geidāns un Kaspars Ansons. “Tā ir labdabīga iesmīnēšana par lieliem vīriem, kas ārpus savas komforta zonas kļūst maziņi,” dziesmu raksturo Reinis. “Lai gan šajā dziesmā galvenā varoņa loma tikusi puisim, mums visiem ir kāda lieta, ko iemācāmies vai uzdrīkstamies krietni vēlāk nekā bijām vēlējušies,“ norāda Loreta. Pie dziesmas videoklipa izveides strādāja pašmāju uzņēmums “371 Production”, kura komandā ietilpst šī videoklipa režisors Bruno Rejs Corns un operators/montāžists Marks Landmanis. “Loreta mums deva lielu ideju brīvību, līdz ar to atlika tikai vienoties par videoklipa kopējo noskaņojumu un konceptu. Noķērām īsto vilni un radījām šo sapņaino peldētāja stāstu.''

Jāatgādina, ka Loreta Reide ir 16 gadus veca dziedātāja un dziesmu autore, kas ar savu mūziku plašāku publiku iepazīstināja 2020. gadā. Singlus “Zāles”, “Ieroči” un “Stāvi manā priekšā tu” labi uzņēma Latvijas radiostacijas, savukārt 2020. gada maijā izdotais EP “Ieroči” tika nominēts Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvai “Zelta Mikrofons 2021” kategorijā “Debija”. Šajā gadā meitene pastiprināti apgūst mūzikas producēšanu gan pie vietējiem speciālistiem, gan plāno studijas ārzemēs.

 

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!