Tiešsaistē izskanēs Mātes dienai veltīts koncerts "Tavi vārdi"

 
©f64.lv, Dmitrijs Suļžics

2021.gada 9.maijā plkst. 14.00 tiešsaistē Rīgas Kultūras un atpūtas centra "Imanta" Facebook lapā un Youtube kanālā būs skatāms Mātes dienai veltīts koncerts "Tavi vārdi".

Mātes dienai veltītajā koncertā skanēs emocionāli piesātināta latviešu autoru koncertprogramma, kuru izpildīs spilgtā dziedātāja Ieva Sutugova, pianists Jānis Miltiņš, čellists Reinis Melbārdis un vijolniece Inese Žuga. Koncertā dzirdēsim komponistu Jāņa Lūsēna, Raimonda Paula, Zigmāra Liepiņa, Ulda Marhilēviča, Imanta Kalniņa un Jāņa Bērziņa mūziku.

Soliste Ieva Sutugova stāsta, ka koncertā izpildītās dziesmas iecerētas kā dāvana Māmiņdienā: "Es šajā dienā apsveicu ne tikai savu mammu, bet arī māsu un tuvākās draudzenes, kuras ir mammas. Tā ir īpaša diena, kas sevī ietver vairāk kā tikai cieņas apliecinājumu un svinības. Katrā no dziesmām sadzirdu kaut ko no manas dzīves stiprajām sievietēm. Izvēlēto dziesmu burvība ir tajā, ka ikkatrs tur var dzirdēt ko sev ļoti tuvu un personīgu."

Ieva Sutugova ir dziedātāja, kura savu spilgto personību un individualitāti spēj atklāt dažādu žanru mūzikā. Sadarbojusies ar tādiem latviešu komponistiem kā Jānis Lūsēns, Raimonds Pauls, Harijs Zariņš, Zigmārs Liepiņš un Mārtiņš Brauns, ar kuru kopā izveidota īpaša muzikāla programma.

I. Sutugova ieguvusi daudzveidīgu muzikālo pieredzi, piedaloties dažādos muzikālos televīzijas projektos, kā arī muzikālās izrādēs, no kurām spilgtākās lomas ir Staburadze rokoperā "Lāčplēsis", Ieviņa izrādē "Skroderdienas Silmačos" un Gerda mūziklā "Sniega Karaliene".

Koncerts būs skatāms bez maksas Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Rīgas Kultūras un atpūtas centra "Imanta" Facebook lapā un Youtube kanālā. Koncerta ieraksts būs pieejams līdz 12.maijam.

Koncertu rīko Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Kultūras un atpūtas centrs "Imanta", atbalsta Rīgas dome un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

 

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!