Ar marta dziesmu turpinās ansambļa "Saldās sejas"  12 dziesmu maratons

 
©Publicitātes foto

Grupa “Saldās sejas” jau kopš 1. septembra realizē muzikālu projektu “12”, kura ietvaros katra mēneša pirmajā datumā tiek publicēta jauna dziesma. Dziesmas “Mēs tikāmies martā” jaunais pārlikums ir jau septītā šī projekta dziesma un pirmā, kura nav sarakstīta no jauna.

Dziesmu “Mēs tikāmies martā” producējis Gints Stankevičs, bet teksta video “H2O 6” paviljonā filmējis Kaspars Dvinskis (Dween Production). Vokālās solo partijas ieskaņojuši grupas “Saldās sejas” pamatsastāva dalībnieki Katrīna Bindere un Jānis Narkevics Jr. “Paldies, ka vismaz melodiju saglabājāt,” ar šādu ironisku piezīmi Raimonds Pauls apveltījis leģendārās 1958. gada dziesmas “Mēs tikāmies martā” jaunās versijas izpildītājus.

Albuma “12” ietvaros jau tapušas dziesmas “Septembris”, kuru izpilda “Saldās sejas”; “Oktobris”, kas ierakstīta sadarbībā ar Jānis Stībeli un vokālo grupu “Karameles”; “Novembris”, kurā piedalās Aija Andrejeva, Ivo Fomins un Uldis Marhilevičs; “Decembris” ar grupas “Labvēlīgais tips” piedalīšanos; “Janvāris” ar grupu “Līvi”; “Februāris” ar vokālās grupas “4 tie” piedalīšanos. “Līdz šim visas dziesmas bija īpaši šim projektam rakstītas, taču šoreiz izvēlējāmies noriskēt un jaunās skaņās ieskaņot šo leģendāro dziesmu, kuras oriģinālo, Edgara Zvejas izpildīto versiju, neviens nekad nepārspēs, tāpēc to veidojām radikāli atšķirīgu. Šo “mēneša dziesmu” skanēšanas ilgums ir ļoti limitēts, tāpēc vairākas dziesmas kļuva atpazīstamas tikai konkrētā mēneša beigās, kad jau laiks jaunai dziesmai. Ar šo ceram, ka būs savādāk, jo kurš gan nav dzirdējis šos Alfrēda Krūkļa vārdus “Mēs tikāmies martā”! Tiem būtu jāuzrunā uzreiz,” prāto “Saldās sejas”.

 

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!