"Labvēlīgais tips" izdod laikmetīgu singlu un atraktīvu videoklipu

 
©Publicitātes foto

Jauns gads un jauna dziesma grupai “Labvēlīgais tips”, turklāt atkal kā naglai uz galvas. Tā esot tapusi, “gaidot savu kārtu vakcinācijas plāna rindā, kā arī meklējot cerības stariņu apkārt valdošajā bezcerībā.” – “Es gribu būt tievs”. Šāda nosaukuma singlam loģiski tapis arī videoklips.

Jaunās dziesmas ar zīmīgo nosaukumu “Es gribu būt tievs” videoklips filmēts pastaigu takā “Ziemas gaismas dārzs” un Sējas novada zemnieku saimniecībā “Robežnieki”. “Galvenās lomas videoklipā, izmantojot dienesta stāvokli, grupas dalībnieki atvēlēja paši sev, taču filmēšanā ar neviltotu interesi piedalījās arī 490 aktrises. Tajā skaitā Laiza Minelli, Pamela Andersone, Žanna d'Arka, Spīdola un, protams, Sniegpārsliņa,” informē grupas PR nometne. Noskatoties videoklipu, diezgan ātri top skaidrs, ka minētās slavenības ir… govis.

Par dziesmas melodiju parūpējušies Andris Freidenfelds, Ģirts Lūsis un Normunds Jakušonoks, par tekstu - Andris Freidenfelds, bet dziesmas videoversiju filmējis, režisējis un montējis Elvis Lācis, kurš sadarbojies ar vairākiem mūziķiem Latvijā, tostarp ar repa duetu “Olas” un grupu “Singapūras satīns”.

“Īsa kā mūsdienu dziesma, nervoza kā mūsu šodiena un strauja kā rītdienas cerība ir šī labvēlīgā ekskursija pa reinkarnācijas labirintiem,” stāsta grupas galvenais mikrofona pārzinis Andris Freidenfelds. “Bet noslēgumā - mazliet skumjš rezumējums, ka dzīvojam vienā lielā Restorānā. Toties varen lustīgā. Nāks citas dzīves, šī aizmirsīsies! Āmen.”

 

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!