Ar koncertu Z studijā "Dzelzs vilks" uzsāks 30 gadu jubilejas svinības

 
©Publicitātes foto

Latvijas Televīzijas koncertciklu “Koncerts Z studijā” šo sestdien, 16. janvārī, turpinās “Dzelzs vilks”. Ar grupas zināmākajām dziesmām Z studijā “vilki” uzsāks savu 30. jubilejas gadu.

“Koncerts Z studijā. Dzelzs vilks” būs skatāms un klausāms 16. janvārī pulksten 21 LTV1 un Replay.lv. Pirms koncerta mūziķus uz īsu sarunu aicinās LTV raidījumu vadītāja Kristīne Komarovska.

“Dzelzs vilks” ir eksplozīva parādība pie Latvijas rokmūzikas debesīm, un teju trīs gadu desmitus arī viena no jaudīgākajām latviešu koncertgrupām. Ar 14 studijas albumiem un septiņām Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvām azotē, “Dzelzs vilks” nemainīgi pulcina visu paaudžu fanus, katrā uzstāšanās reizē noturot klausītājus uz spēcīga mūzikas viļņa. Grupas harizmātiskais līderis Juris Kaukulis norāda, ka aizvadītais gads “mūs visus ierāva nezināmos ūdeņos”, un “[tagad] jūtamies kā nepazīstamā krastā izmesti, bet šis ir pats gada sākums, un ceram, ka tas jaunais kontinents, kur esam nokļuvuši, sola mums un jums daudz lielisku piedzīvojumu.”

“Dzelzs vilka” šī gada lielākais piedzīvojums ir 30 gadu pastāvēšanas jubileja. ““Dzelzs vilka” 30. gadskārtas ieskaņā mēs nevarētu vēlēties labāku startu kā atkal satikšanos, kaut neklātienē, ar faniem Z studijā. Turklāt trīsdesmit gadi nenozīmē, ka esam gatavi tikai purināt sirmās ūsas - blakus visu laiku spilgtākajām dziesmām spēlēsim arī mūsu jaunākos skaņdarbus ceļā uz studijas albumu. Nav noslēpums, ka ikvienā koncertā jūtamies kā rokfestivālā, un kāpēc lai Z studijas koncerts nekļūtu par visu nenotikušo un vēl gaidāmo vasaras festivālu jaudīgu summu?!” retoriski vaicā Juris Kaukulis.

 

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!