Novērtē! Markus Riva vienojas duetā ar Samantu Tīnu

 
©Publicitātes foto

Abi dažādu starptautisku konkursu laureāti, lepojas ar ievērojamu fanu bāzi ārpus Latvijas, ir skaļi, ambiciozi, daudz aprunāti un izceļas ar izkoptu stilu – kas tie ir? Dziedātāji Markus Riva un Samanta Tīna, kuri nupat vienojušies duetā, lai ieskaņotu dziesmu “Man nesanāk”.

Nupat klajā nākusī kompozīcija „Man nesanāk” ir jauns singls no Markusa Rivas gaidāmā albuma un pirmais kopdarbs ar Samantu Tīnu. Dueti un sadarbības Markus muzikālajā darbībā nav nekāds jaunums - iepriekš viņš dzirdēts duetā gan ar Aminatu, gan Dināru Rudāni. Kopā ar Dināru gūti arī vērā ņemami panākumi „Muzikālajā bankā”, un tieši tad Markus pajokojis, ka pienācis laiks duetam ar Samantu. „Man ļoti patīk muzikālas sadarbības, izbaudu darbu studijā kopā ar citiem māksliniekiem - ir ļoti interesanti piedzīvot, kā dziesma pārvēršas, kad tai savu personību piešķir otrs. Šogad neviena jauna dueta nebija bijis, un man šķita, kāpēc gan neradīt tādu kopā ar Samantu. Kopā šis ir bijis ne vien produktīvs, bet ļoti interesants un jautrs piedzīvojums,” stāsta Markus. “Manā daiļradē sen nav bijis neviena dueta latviešu valodā - kā pēdējo klausītāji droši vien atcerēsies dziesmu “Esi man klāt” kopā ar Rassell, ko izdevām 2012. gadā. Man tik ļoti patika Markusa duets ar Dināru, ka tad, kad Markus mani uzrunāja, piekritu šai sadarbībai nešauboties un esmu ļoti priecīga par rezultātu,” piemetina Samanta.

Līdzīgi kā Markus Rivas iepriekš izdotie skaņdarbi “Vēl pēdējoreiz” un “Tavos vārdos”, arī jaunā kompozīcija ieturēta nostalģiskā stilistikā, kas caurvīs dziedātāja albumu, ko paredzēts izdot novembrī. „Man nesanāk” izdota ar Latvijas Mūziķu un Producentu apvienības (LaIPA) piešķirto stipendiju. LaIPA stipendiju konkurss kā atbalsta mehānisms mūziķiem tika izsludināts vasarā, un ar tajā piešķirto finansējumu atbalstīta 53 jaunu muzikālu skaņdarbu radīšana. Kompozīcija ierakstīta „Factory Sounds Studio”, un tās producents ir ilggadējs Rivas sadarbības partneris Gints Stankevičs. Drīzumā gaidāma arī dziesmas versija krievu valodā.