Noklausies! Rutulis pievēršas popmūzikai pieaugušajiem

 
©Publicitātes foto

Dziedātājs Normunds Rutulis nupat izdevis singlu "Ļauj man tevi noskūpstīt", kas ir otrais no trim viņa un Jāņa Strazda sadarbības rezultātā tapušajiem ierakstiem- trešais gaidāms vēl šajā gadā.

Septembra sākumā klajā nāca Normunda Rutuļa singls "Saulaina diena" ar Kārļa Kazāka vārdiem, bet " Ļauj man tevi noskūpstīt" ir ar Jāņa Petera vārdiem - abas dziesmas ir Strazda sacerētas. "Jau publicējot "Saulaina diena" sapratu, ka mūzika, kurai esmu tik ļoti piekļāvies un realizēju jau 20 gadu garumā, ir beidzot pieaugusi - līdz ar mani. Šādu popmūziku patērē pieaugušie un ar jaunāko paaudzi tai sadzīvot ir gandrīz neiespējami. Apzinoties to un turpinot tiekties pēc arvien augstākiem mērķiem, šis ir ieraksts, par kuru droši varu teikt - mums izdevās,” stāsta Normunds. “Priecājos, ka Jāņa Strazda melodija ar skaisti seksapīlajiem Jāņa Petera vārdiem nokļuva [aranžētāja] Kristapa Krievkalna rokās. Viņš nostiprināja autoru ievīto kodu un izveidoja dziesmai jaunu skrejceļu lidojumam. To pašu varu teikt par katru mūziķi, kuri veidoja dziesmas muzikālo tēlu. Basģitārista Jāņa Rubika un bundzinieka Anrija Grinberga izjusti melodiskā un ritmiskā spēles maniere nostiprināja pamatus un iedrošināja arī pārējos atdot daļu savas sirds šai dziesmai. Jāņa Kalniņa ģitāra un Elīnas Oses balss dara brīnumus, dziesmā iedvešot augstvērtīgu profesionālisma devu. Un “Very Cool People” pūtēju kvartets pieliek punktu “grūva” veidošanā. Viss ir izdevies, ceru, ka arī klausītāji to novērtēs!"

Jāpiebilst, ka dziesmas autoram Jānim Strazdam ar dzejnieku Jāni Peteru izvērtusies ražīga sadarbība jau daudzu gadu garumā. Līdz šim apjomīgākais kopdarbs ir bijis dziesmu cikls "Lins" solistiem un korim. “Dziesma "Ļauj man tevi noskūpstīt" tapusi jau pirms vairākiem gadiem, un nu tā - dzirkstoša un noslēpumaina - nonāk pie klausītājiem. Manuprāt, dziesmas ieraksts ir izdevies - aranžētājs Kristaps Krievkalns un Normunds ar savu lielisko mūziķu komandu ir ļoti labi pastrādājuši. Un - man ļoti patīk, kā šī dziesma skan Normunda balsī," prāto Jānis Strazds.