Ungurmuižā notiks koncerttikšanās ar Aivaru Hermani

 
©Publicitātes foto

Šo sestdien, 26. septembrī, Ungurmuižā notiks koncerts-tikšanās ar ģitāristu, komponistu un producentu Aivaru Hermani, mūziķi ar vairāk nekā 45 gadus ilgu muzikālās darbības pieredzi un radošiem sasniegumiem.

Koncertā skanēs visdažādākais repertuārs - Īzaka Dunajevska, Volfganga Amadeja Mocarta, Džona Lenona, Čika Korea, Raimonda Paula, kā arī Aivara Hermaņa paša sacerētie instrumentāli skaņdarbi no viņa solo albumiem “Mans laiks” un “Liepājas iela”. Muzikālās kompozīcijas mīsies ar Aivara stāstījumu par viņa muzikālās karjeras veidošanu - laiku, kad Latvijā dzima un attīstījās populārā un rokmūzika, viņa laikabiedriem, kā arī pasaules mūzikas ietekmi. “Aicinām uz patiesi dzīvu sajūtu vakaru sirsnīgi tuvā atmosfērā: sarunās, atklāsmēs, mūzikā. Smeldzes piepildītās un sirsnīgās melodijas sniegs baudījumu koncerta apmeklētājiem un dāvās harmoniju un enerģiju jaunam darba cēlienam,” uz pasākumu vilina koncerta organizatori.

Aivars Hermanis dziesmas sācis sacerēt jau 70. gadu sākumā, piedalījies vairāk nekā 1000 skaņdarbu ieskaņojumos un uzstājies neskaitāmos koncertos dažādās pasaules valstīs. Viņa kā komponista kontā ir vairāk nekā simts dziesmu un instrumentālu kompozīciju. Aivars Hermanis ir spēlējis grupās “Suvenīrs”, “Tip-Top”, “Modo”, “Opus”, “Remix”, Raimonda Paula ansamblī, Latvijas Valsts Televīzijas un Radio orķestrī, Gunāra Rozenberga bigbendā, “Stabu ielas džess” orķestrī, Laimas Vaikules grupā un daudzos citos kolektīvos. Aivars joprojām muzicē dažādos džeza un populārās mūzikas projektos (“AG 3o”, “Bague Duo” u.c.), kā arī dalās savā pieredzē un lasa lekcijas Latvijas Kultūras akadēmijas Latvijas Kultūras Koledžā un citās augstskolās.