"Triānas Parks" ar jaunu klipu piesaka minialbumu, no domas par koncertiem neatsakās

 
©Publicitātes foto

Grupa “Triānas Parks” publiskojusi singlu un videoklipu “Vientuļa sala”, kas ir priekšvēstnesis oktobra beigās gaidāmajam EP jeb minialbumam “Kompozīcijas”.

Dziesma “Vientuļa sala” un tās klips “triāņiem” labi padevies no vairākiem aspektiem: tā ir interesanta muzikālajā ziņā un piesaista ar savu tekstu, turklāt tās klips ir veiksmīgs un skatāms no tajā safilmētā videomateriāla viedokļa. Dziesma esot radusies grupas radošajā nometnē, kur tika attīstīta ideja par vienatni un vientulību kā pozitīvu aspektu, kas ne vienmēr, īpaši mūsdienu kultūrā, tā tiek uztverta. “Tikpat, cik mums ir nepieciešami citi cilvēki un aktīva socializēšanās, mums vajag arī miera un klusuma brīžus. Tad varam sastapt paši sevi un tikt galā ar dziļākiem un svarīgākajiem jautājumiem, kuriem bieži laika nepaliek, skrienot ikdienas ritenī. Dziesmas vēstījums ir tiešs, un mūziķi cer, ka dziesma būs pozitīva iedvesma atrast savu vientuļo salu, kurā patverties un restartēties,” vēsta “Triānas Parka” radošā komanda. Jāpiebilst, ka videoklipā grupa pirmo reizi izmantojusi horeogrāfijas elementus (dejas horeogrāfiju veidoja Ieva Biteniece), kas “triāņu” līderei Agnesei Rakovskai esot bijis pamatīgs izaicinājums.

Pagaidām nav zināms, kā tieši “triāņi” plašākai auditorijai plāno atrādīt “Kompozīcijas”, taču domas par koncertēšanu grupa nav atmetusi. Tiesa, valstī esošo pulcēšanās ierobežojumu dēļ 15. oktobrī kultūrvietā “Hanzas Perons” plānotais lielkoncerts pārcelts uz 2021. gada 25. martu, tomēr šajā rudenī “Triānas Parks” ar albuma “11” programmu vēl uzstāsies: 18. oktobrī kultūras centrā “Siguldas Devons”, 23. oktobrī koncertzālē “Valmiera” un 24. oktobrī Skrīveru kultūras centrā. “Pašlaik mūziķi ar saviem plānotajiem koncertiem rīkojas dažādi: kāds atceļ, kāds pārceļ, kāds rīko divus atsevišķus utt. “Hanzas peronā” sarīkot lielkoncertu mēs pašlaik diemžēl tīri fiziski nevaram, taču mazie koncerti tomēr būs. Esam pārrēķinājuši zāļu vietas, katram klausītājam būs sava vieta, ievērojot visas distancēšanās prasības,” skaidro Agnese.