"Nowhere In Space" kopā ar Zlidni laiž klajā jaunu videoklipu

 
©Publicitātes foto

Jaunu radio singlu un arī videoklipu izdevusi muzikālā apvienība “Nowhere in Space”. Tas saucas “Vairāk” un tapis kopā ar dziedātāju Kasparu Zlidni.

Muzikālās apvienības “Nowhere In Space” kodols ir Ronalds Briežkalns un Kārlis Sanders, un abi mēdz sadarboties ar pieaicinātiem mūziķiem un vokālistiem, kā tas bijis arī veiksmīgo singlu “Mirklis” un “Anywhere” gadījumos, kad dziedātāja lomā bija Roberts Memmēns. Kopā ar Kasparu Zlidni tapušais singls “Vairāk” iekļauts skaņu celiņā dokumentālajai filmai “Džentlmeņu kods”, noklausāms lielākajos straumēšanas servisos un pašmāju radiostacijās, bet videoklips noskatāms interneta servisā “YouTube”. “Dziesma “Vairāk” ir par cilvēka iekšējo pasauli,” stāsta dziedātājs Kaspars Zlidnis. “Par spēju ieskatīties iekšpus un atklāt, ka viss, kas notiek ārējā pasaulē, ir tavu domu, emociju, vārdu un attieksmes atspulgs.”

Klipā piedalās arī aktrise Elīna Bojarkina, kura atzīst: “Prieks, ka cilvēki rada un neapstājas arī šajā sarežģītajā laikā. Dziesmā un klipā tiek runāts par ļoti aktuālām tēmām. Kopdarba ideja pacēla manas domas un sajūtas jaunā līmenī. Ikdienas un sapņu pasaules sajaukšanās ir kas tāds, par ko pati esmu aizdomājusies. Kur tad īsti beidzas sapņu pasaule un sākas realitāte?” Videoklipu režisējis Reinis Janulis, kurš par savu darbu saka: “Tas raksturo katra cilvēka vēlmi izprast apkārt esošo pasauli. Kādam tā ir abstraktāka, citam krāsaināka, reizēm mokoša un netaisnīga. Tāpēc abas paralēlās stāstu līnijas videoklipa noslēgumā noved pie vienojoša elementa, kas tiek izspēlēts ar galvenās aktrises palīdzību. Šoreiz klips, cik vien tas bija iespējams, pastiprina dziesmas jau tāpat spēcīgi pausto domu.”