DJ Rudd, Viņa un "Bandmaster" atgriežas ar jaunu dziesmu

 
©Publicitātes foto

Pēc trīs gadu pārtraukuma ar jaunu dziesmu “I Might Get High Tonight” atgriezies elektroniskās mūzikas trio “Bandmaster”, kurā darbojas Zelma Jēgere jeb Viņa, Rūdolfs Budze jeb DJ Rudd un Andis Ansons.

Pēc veiksmīgi aizvadīta 2017. gada “Bandmaster” dalībnieki lēma par labu radošajam pārtraukumam, kuru visveiksmīgāk, kā zināms, izmantoja repere Viņa, taču arī ilggadējais “Supernovas” žūrijas komisijas vadītājs DJ Rudd un producents Andis Ansons dīkā nesēdēja. Nu trio pieteikuši sevi ar jaunu dziesmu. “Tā ir par iekšējo duālismu un mūžīgo cīņu starp labajām un sliktajām izvēlēm, sevis versijām. “I Might Get High Tonight” jau pēc nosaukuma saka priekšā, kurai šķautnei singls veltīts,” tā jauno dziesmu raksturo Zelma.

Jāatgādina, ka līdz savam radošajam pārtraukumam “Bandmaster” izdeva vairākus singlus un mini albuma “Stay Awake”, kas pat saņēma “Zelta Mikrofonu” kategorijā “Labākais elektroniskās mūzikas albums”. Savas darbības laikā “Bandmaster” ir iesildījuši tādas grupas kā “The xx” un “Phantogram”, uzstājušies lielākajos Latvijas festivālos, kā arī Lietuvā, Igaunijā, Ungārijā, Francijā un Nīderlandē.