Z studijā uzstāsies pēdējo gadu izcilnieki "Instrumenti"

 
©Publicitātes foto

Aizvien lielāka skatītāja piekrišana ir Latvijas Televīzijas rīkotajam koncertu ciklam “Koncerts Z studijā” un šo piektdien, 5. jūnijā, nudien būs iemesls pieplakt TV ekrāniem - tiešraidē no Z studijas uzstāsies grupa “Instrumenti”.

“Instrumenti” pēdējos pāris gadiem oficiāli valdījuši latvju mūzikā: šogad grupa par 2019. gadā izdotajiem darbiem saņēma četras Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvas jeb “Zelta mikrofonus”, kuras pievienojās divām jau 2018. gadā sadabūtajām.

“Pašatdeve, ar kādu mūziķi vienmēr uzrunā skatītājus gan mazākos, gan lielākos koncertos, noteikti būs sajūtama arī Z studijas tiešraidē,” sola LTV, un nav šaubu, ka tā tiešām arī būs. Koncertā uz skatuves kāps “Instrumenti” - Reinis Sējāns un Jānis Šipkēvics - kopā ar pavadošajiem mūziķiem Miķeli Putniņu un Valteru Sprūdžu. Grupas koncerts Z studijā 5. jūnijā būs skatāms pulksten 21.20 LTV1 un Replay.lv tiešraidē, tāpat būs iespējams vērot arī minēto kanālu Facebook lapās. Koncertā uz mazu sarunu par dzīvi un šo laiku mūziķus aicinās LTV raidījumu vadītāja Eva Johansone.

Projekts “Koncerts Z studijā” tika uzsākts, lai šajos ārkārtējās situācijas apstākļos nodrošinātu iespēju vērot vēl neredzētas pārraides un “ar pozitīvu saturu palīdzētu vismaz uz mirkli nedomāt par ārējiem apstākļiem”. LTV uzsver, ka gan gatavojoties tiešraidēm, gan to laikā tiek un tiks ievēroti visi drošības noteikumi. Arī koncerta scenogrāfija un kadrējums veidots tā, lai visi iesaistītie, arī mūziķi uz skatuves, varētu ievērot atbilstošu un drošu distanci. Drošības apsvērumu dēļ tiešraižu laikā studijā atrodas tikai mūziķi un tie LTV darbinieki, kuri iesaistīti tiešraides nodrošināšanā.