Organizēs vokālistu konkursu "Laima Voice"; uzvarētāju noteiks Laima Vaikule

 
©Publicitātes foto

Projektu “Latvijas Balss” un “Baltijas Balss” producente Olga Solovjova un Laima Vaikule izsludina vokālistu konkursu “Laima Voice”. Kastings tiks aizvadīts sociālajos tīklos, tādēļ tajā var piedalīties ikviens interesents, neatkarīgi no atrašanās vietas un vecuma.

Lai piedalītos jaunajā muzikālajā konkursā “Laima Voice”, laika posmā līdz 1.maijam nepieciešams nodemonstrēt savas vokālās dotības. Tās jānofilmē video formātā, un video publiski pieejams jāizvieto Facebook vai Instagram tīklā, pievienojot tēmturi #laimavoice. Labāko video autori tiks aicināti uz tiešsaistes (online) kastingu. Dalībnieki, kas izturēs atlasi, iegūs iespēju uzstāties un piedalīties populāru mūziķu meistarklasēs, savukārt finālistus gaida aktīvi mēģinājumi un imidža pārvērtības pašas Laimas Vaikules vadībā. Konkursa uzvarētājs iegūs unikālu iespēju uzstāties festivālā “Laima Rendezvous Jūrmala”, kas tiks aizvadīts no 24. līdz 26. jūlijam Dzintaru koncertzālē.
Spožāko un aizraujošāko video autori saņems īpašus festivāla sertifikātus, kas dos iespēju to īpašniekiem nokļūt festivāla aizkulisēs un klātienē piedzīvot pasaules mēroga zvaigžņu mēģinājumu procesu. Īpaša balva paredzēta jaunajiem talantiem, kuri savu video publicēs līdz 8.aprīlim.

KONKURSA NOTEIKUMI

 • Līdz 1.maijam nofilmēt videomateriālu, kurā tiek demonstrētas vokālās prasmes, un izvietot to sociālajos tīklos Instagram vai Facebook. Videoklipam jābūt atzīmētam ar tēmturi #laimavoice.
 • Videoklipam jābūt redzamam publiski līdz atlases beigām 1.maijā
 • Videoklipam jābūt ar skaņu
 • Videoklipam ir uzskatāmi jādemonstrē dalībnieka talants
 • Videoklipa minimālais garums ir 40 sekundes
 • Viens izpildītājs var publicēt neierobežotu videoklipu daudzumu
 • Organizatori sazināsies ar konkursa dalībniekiem tajā pašā vietnē, kurā videoklips tiks izvietots. Uzmanīgi sekojiet savām ziņām Instagram un Facebook. Ja jūsu video materiāls mūs ieinteresēs, mēs noteikti ar jums sazināsimies un uzaicināsim uz nākamo kārtu
 • Izvietojot videoklipu, atbilstoši norādījumiem, konkursa dalībnieks dod atļauju organizatoriem un projekta partneriem videomateriāla izmantošanā (izvietošanai Youtube kanālā un citos sociālajos medijos) un apstiprina savu dalību Rīgā vai Jūrmalā veiksmīgas atlases gadījumā
 • Kastings tiks aizvadīts online formātā
 • Pēc kastinga noslēguma labākie vokālisti tiks aicināti uz meistarklasēm kopā ar zvaigznēm, kā arī uz noklausīšanos, kuras rezultātā tiks izvēlēti finālisti
 • Konkursa finālisti kopā ar individuālu Laimas Vaikules uzraudzību veiks rūpīgu sagatavošanos - darbs ar balsi, skatuves kustības, imidža pārvērtības u.c.
Paši spožākie un atmiņā paliekošākie video, kas tiks publicēti (īpaši konkursa pirmajā nedēļā līdz 8.aprīlim), saņems īpašas balvas no “Laima Voice”, tajā skaitā arī unikālu sertifikātu no festivāla “Laima Rendezvous Jūrmala”, kas dos iespēju iekļūt festivāla aizkulisēs un klātienē piedzīvot pasaules mēroga zvaigžņu mēģinājumus!
Konkursa galvenā balva - iespēja uzstāties festivālā “Laima Rendezvous Jūrmala”, kas notiks no 24. līdz 26.jūlijam Dzintaru koncertzālē. Uzvarētāju izvēlēsies Laima Vaikule, bet viņa vārds tiks turēts noslēpumā līdz pat pēdējam brīdim.