VIDEO: Dons laiž klajā jaunu singlu un mūzikas video

 
©Kaspars Krafts/F64

Dons izdot jaunu singlu un mūzikas video "Lūdzu vēl neaizej", vienlaicīgi izziņojot koncertu Es Nāktu Mājās, Daugavas Stadionā, 2020. gada 14. augustā.

"Lūdzu vēl neaizej" ir otrais singls pavasarī gaidāmā studijas albuma.

“Ir mirkļi, kurus negribas laist vaļā. Turēties pie tiem, kā pie glābšanas riņķa lielajā rutīnas okeānā. Reizēm mirklis ir vien dažas sekundes, reizēm veselu mūžību. Katram šis mirklis un atmiņas palīdz saskatīt gaismu, pat tad, ja esi jau nolaidies dziļi okeāna dzelmē,” stāsta Dons.

"Lūdzu vēl neaizej" mūzikas, teksta autors, producents -Dons, dziesmas producents- DJ Rudd (Rūdolfs Budze). Ierakstā piedalījušies - Artūrs Šingirejs (balss, ģitāra), Rūdolfs Dankfelds (sitamie instrumenti) Mārcis Auziņš (ģitāra), Toms Poišs (bass), Antra Kūmiņa un Kristīne Pastare (papildvokāli). Ieraksta mikss- Krišjānis Geidāns, masterings -Kaspars Ansons. Ierakstīts- AnsonsLAB un Sound Division ierakstu studijās. Singlam izveidots arī mūzikas video, kura režisors ir Reinis Spaile. ''Kā klipa centrālais elements tika izmantots gulta, jo tā ir vieta ko cilvēki sāk dalīt tiklīdz tie uzsāk attiecības. Gulta simbolizē ikdienišķo, kopā pavadīto laiku,” saka Reinis Spaile. Dziesmas video operators: Jānis Jurkovskis, producenti: Undīne Buka un Matīss Spaile (Steve Spencer).

Uz skatuves 2020. gada augustā Dons atgriezīsies ar līdz šim vērienīgāko koncertu “Koncerti ir kā svētki, kurus gaidu. Reizēm nākas gaidīt pārāk ilgi. Sajūtas, emocijas un tā enerģija, kas izplūst cauri koncerta laikā, dod spēku radīt jaunas dziesmas un atkal gaidīt nākamos svētkus.Doma par stadiona koncertu manī mutuļo jau kādu laiku” - tā par gaidāmo koncertu saka Dons. Koncerta programmā tiks iekļautas dziesmas gan no pavasarī gaidāmā jaunā albuma, gan, protams, arī publikas iemīļotas dziesmas, kā arī citi pārsteigumu un viesi. No 12. septembra plkst. 9:00 biļetes pieejamas www.ekase.lv, t/c Spice informācijas centrā, mūzikas veikalā Randoms, Latgales vēstniecībā Gors un Lielajā Dzintarā, Liepājā.