Šonedēļ Siguldā atkal uzstājas LP

 
©Publicitātes foto

Šo otrdien, 2. jūlijā, gleznaino Siguldas pilsdrupu ieskautajā estrādē ar koncertu atgriežas LP jeb Laura Pergolicci. Relatīvi īsā laika posmā miniatūrā dziedātāja te viesosies jau trešo reizi.

Pagaidām LP koncerta organizatoriem nav iemesla viņu neaicināt uz Latviju atkal un atkal - par to liecina gan sajūsminātās atsauksmes pēc pirmā LP koncerta “Arēnā Rīga” 2017. gada nogalē, gan it īpaši pēc iepriekšējās viņas uzstāšanās Siguldā pagājušajā vasarā. “No vieglām balādēm un nebēdnīgas svilpošanas, līdz rokmūzikas aizsmakumam un caururbjošām falseta augstienēm - tik daudzpusīgs un šķietami viegli izmantojams ir viņas balss materiāls,” tā tiek pieteikta šī dziedātāja.

Plaši iepazīta ar superhitu “Lost On You” (straumēta kādus 500 miljonus reižu, bet Youtube vietnē videoklips vērots gandrīz 250 miljonus reižu), tagad Laura dziesmu kontu papildinājusi ar nu jau piekto pilnapjoma albumu “Heart To Mouth”. LP stāsta, ka to tā nosaukusi, jo brīdī, kad viņa nākusi klajā ar savām melodijām, jutusi: "[..] tiešu saikni starp sirdi un muti. Vai tās ir bēdīgākas dziesmas vai lielas himnas, tās visas nāk no vienas un tās pašas vietas." Jaunā albuma vārdā nodēvēta visa turneja, līdz ar to koncertprogrammā papildus jau labi pazīstamajiem hitiem “Lost On You”, “Muddy Waters”, “Strange”, “When We're High”, “Other People”, “Tightrope” u.c. skanēs arī jaunākie gabali “Girls Go Wild”, “Shaken, Special” un “Recovery”.

Jautāta par savu saikni ar skatītājiem, LP saka: „Man visi mani klausītāji ir viena liela ģimene. Kad ieraugi degošas acis un saproti, ka tava mūzika iekļūst tajās, tās ir ar neko nesalīdzināmas sajūtas, īsts brīnums! Un es saprotu, ka maniem faniem absolūti vienalga, kā izskatos, cik veca esmu, galvenais ir tas, ka viņi iedziļinās dziesmās un saņem to vēstījumu, ko vēlos viņiem nodot. Mīlestība mūs vieno.”