NOSKATIES! "Prāta vētra" un "Instrumenti" aizkustina skatītājus

 
©Ekrānšāviņš no video

"Latviešu supergrupa "Prāta vētra" un grupa "Instrumenti" viesojās Jāņa Skuteļa "Pusnakts šovā septiņos", kur klausītājus priecēja ar savu muzikālo veikumu. Kāda komentētāja "prātniekiem" veltījusi ārkārtīgi sirsnīgus vārdus.

"Biju klātnienē un tas bija fantastiski Patīk arī Instrumenti " puikas", bet Kaupera skatuves harizma. To nevar tā pateikt vārdos, tiklīdz sāk dziedāt tā pārņem sajūta, ka esi tieši divus milimetrus virs zemes. It kā pie zemes, bet tāda viegluma sajūta. Un ar visām maņām spēj izbaudīt priekšnesumu! Jūs esat tādi, nu tādi " mazliet pārdabiski" savā vieglumā," raksta kāda komentētāja.

Lūk, kā grupu priekšnesums izskatījās šovā.

Jau iepriekš vēstīts, ka “Prāta Vētras” mūziķis Renārs Kaupers ir ļoti priecīgs par sadarbību ar “Instrumenti” mūziķiem: “Vienmēr ar apbrīnu esmu skatījies uz Reini, Šipīti un Gati kā drosmīgiem, pasaulīgiem un ļoti talantīgiem flagmaņiem mūsdienu latviešu popmūzikā. Cepures nost mūsu draugu priekšā par kolosālu dzejoļa izvēli un tā padarīšanu muzikālu. Spēka dziesma, kurai vajadzētu stiprināt visus tos dzīves nogurdinātos, kuru “maigās kājas ledū atstāj švīkas. Nu, tādas mirdzošas un viegli līkas.””