Pārsteigums Liepājā – sestdien te koncertēs Marko Mendoza!

 
©Publicitātes foto

Šo sestdien, 13. oktobrī Liepājas rokklubā Fontaine Palace notiks kādreizējā grupu Thin Lizzy un Whitesnake basģitārista Marko Mendozas solokoncerts.

Par pazīstamā basģitārista Marko Mendozas iespējamo viesošanos Latvijā runāja jau pagājušajā gadā - ar viņu ir labi pazīstams latvju ģitārmeistars Harijs Zariņš, kurš pieļāva varbūtību atvilināt slaveno amerikāņu mūziķi uz kādu no saviem 60 gadu jubilejas koncertiem vai arī pēc to tūres. Nu beidzot Mendoza spēlēs šeit, un nav nekāds pārsteigums, ka par koncerta iesildītājiem izvēlēta tieši Harija grupa Colt. Nav zināms, kāpēc par uzstāšanās vietu izraudzīta Liepāja (nevis Rīga), bet te Marko ieradīsies rudens Eiropas tūres ietvaros, prezentējot savu jaunāko soloalbumu Viva La Rock.

Kā saka pats mūziķis, nav daudz lietu pasaulē, ko viņš kā basģitārists nevarētu vai nebūtu darījis - Marko Mendoza koncertējis un ierakstījis albumus ar tādiem rokmūzikas smagsvariem kā Thin Lizzy, Whitesnake, Tedu Nudžentu, Lynch Mob un Džonu Saiksu, bet pašlaik pastāvīgi spēlē ar grupu The Dead Daisies. Žēl, ka basģitārists pie mums neviesosies ar šo blici - šajā austrāliešu biznesmeņa un mūziķa Deivida Lovija projektā piedalās arī tādi pazīstami vīri kā Džons Korabī (Motley Crue), Dags Aldričs (Whitesnake) un Dīns Kastronovo (Journey), bet savulaik uz atsevišķiem šoviem piestājusi vēl vesela virkne slavenību.

Mendoza «ir dinamisks mūziķis, vienlīdz ērti jūtoties gan izpārdotos stadionu koncertos, gan uz mazām skatuvēm vietējos bāros - tikšanās ar faniem, plašas intervijas un personīga piesaiste saviem projektiem viņam nekad nav bijusi problēma - mūziķis ir patiess tajā, ko dara, un dara to ar nedziestošu degsmi», tā viņu raksturo koncerta rīkotāji.