"Latvian Voices" piedāvā jaunu versiju dziesmai "Ziema" un aicina uz koncertiem!

© Ekrānšāviņš

16.decembrī Talsu evaņģēliski luteriskā baznīcā vokālā grupa "Latvian Voices" aizsāks daudzu gaidīto koncerttūri "Mazie, skumjie ziemas svētki".

„Visvairāk man patīk būt ziemā, kad zeme ir sniega baltumā" - tie ir mums visiem labi zināmie vārdi no „Prāta Vētras" populārās dziesmas. „Latvian Voices" piedāvā savu kaverversiju Lauras Jēkabsones aranžijā, mūzikai ieskanoties citās skaņās, ar sievišķīgu pieskārienu, jūtīgumu un sentimentu.

Reizē ar jauno dziesmas "Ziema" ierakstu vokālā grupa „Latvian Voices" aicina uz koncertiem "Mazie, skumjie ziemas svētki" baznīcās un koncertzālēs Talsos, Madonā, Torņakalnā, Ikšķilē, Liepājā.

Koncerttūre "Mazie, skumjie ziemas svētki":

16.decembris plkst. 18.00 Talsu evaņģēliski luteriskā baznīca

17.decembris plkst. 18.00 Madonas pilsētas kultūras nams

21.decembris plkst. 19.00 Rīgas Lutera baznīca Torņakalnā

23.decembris plkst.18.00 Ikšķiles Svētā Meinarda Ev. Luteriskā baznīca

25.decembris plkst.18.00 Liepājas koncertzāle LIELAIS DZINTARS.

Izklaide

Horeogrāfs Agris Daņiļevičs, TV seja Ramona Plūme, mūziķis Miks Galvanovskis un uzņēmēja un veselīga dzīvesveida piekritēja Šeila Vanaga ceļojumu šovā “Četri uz koferiem” ir devušies uz Šrilanku. Šoreiz gides un ceļojuma vadītājas lomā iejūtas skaistā Ramona, un viņa ir iecerējusi aizraujošu aktivitāti - laišanos ar zip-line.