Grupai "Rīgas Modes" jauns singls - "32. Decembris"
 
©Mārtiņš Zilgalvis, F64 Photo Agency

Tuvojoties svētku laikam, grupa "Rīgas Modes" izdod singlu "32. Decembris".

Singls "32. Decembris" izdots septiņu collu vinilā, kas būs pieejams ierobežotā 30 eksemplāru tirāžā. Platītes B-pusē iekļauta kaverversija 90. gadu sākuma grupas "Nejautā" dziesmai "Igaunijā Sniegs". Abas dziesmas pieejamas arī "iTunes", "Spotify" un citos mūzikas servisos.

Kopā ar singlu "Rīgas Modes" izziņo savu Ziemassvētku balli, kas 22.decembrī norisināsies klubā "One One" (Šarlotes ielā 18A) un koncertā kā īpašie viesi piedalīsies apvienība "Polifauna".

"Šis gads ir bijis diezgan mežonīgs un pēc tādas vasaras mums vajadzēja nelielu radošo pauzi. Tūlīt jau būs janvāris, tāpēc mēs vēlējāmies šo posmu noslēgt ar klasisku grand finale balli, kurā ir konfeti, šampanietis un citas glamūra izpausmes. Mēs esam noilgojušies pēc rokenrola," stāsta grupas dalībnieki.

Koncertā interesentiem būs iespēja tikt pie jaunā singla vinilā, kā arī albuma "Fantastiski" plates un citiem "Rīgas Modes" suvenīriem. Jāpiebilst, ka šogad izdotais albums nupat saņēmis arī Austras balvu, kas mūzikas žurnālistu, dīdžeju un industrijas profesionāļu vērtējumā tiek piešķirta gada labākajam pašmāju ierakstam.