Kādi ir Latvijas iedzīvotāju kino skatīšanās paradumi?

© F64

Kādi ir Latvijas iedzīvotāju kino skatīšanās paradumi, cik garām filmām viņi dod priekšroku? TV3 raidíjums “900 sekundes” to skaidroja aptaujā.

“Kantar” veiktā aptauja liecina sekojošo: lielākā daļa jeb teju divas trešdaļas Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 60 gadiem aizvadītā gada laikā nemaz nav apmeklējuši kino.

Ceturtā daļa iedzīvotāju pēdējo 12 mēnešu laikā ir apmeklējuši ārzemju filmas, savukārt 17% - Latvijā radītas filmas.

Teju trešā daļa no tiem, kuri pēdējā gada laikā ir noskatījušies kādu kinofilmu, norāda, ka dod priekšroku vienu līdz divas stundas gariem kino darbiem, savukārt 8% vairāk ciena garākus - divas līdz trīs stundas garus kinodarbus.

Vairāk nekā puse jeb 59% aptaujāto atzīst - ja filma viņus interesē, tad nav nozīmes tās garumam.

Izklaide

Izpārdošana ir lielisks laiks, lai papildinātu garderobi ar jaunām, modernām un ilgi kārotām lietām par izdevīgu cenu, tomēr ir svarīgi iepirkties gudri, lai izvairītos no liekiem tēriņiem un nepiemērotām izvēlēm. Modes un dzīvesstila tirdzniecības centra "Spice" stiliste Dace Bahmane iesaka, kā neļauties kārdinājumam iegādāties nevajadzīgas lietas par zemu cenu, un no kādiem pirkumiem vasaras modes preču izpārdošanā tomēr būtu jāizvairās, informē t/c "Spice" komunikācijas konsultante Laila Pastare.