Ceļu pie skatītājiem sāk ģimeniska Aigara Graubas filma

© Publicitātes foto

Ceļu pie skatītājiem sākusi Ziemassvētku piedzīvojumu filma visai ģimenei “Circenīša Ziemassvētki” - uz lielajiem ekrāniem tā gan būs skatāma tikai novembra vidū, taču skatītājiem jau šobrīd ir iespēja noskatīties filmas oficiālo treileri.

Aigara Graubas spēlfilma “Circenīša Ziemassvētki” savu pirmizrādi piedzīvos 17. novembrī kinoteātros visā Latvijā.

Režisors ar radošo komandu ir radījuši filmu visai ģimenei, izstāstot Ziemassvētku stāstu, kurā nejauši satikušies svešinieki piedzīvo īstu brīnumu saspringtajā svētku laikā. “Lai cik paradoksāli tas neizklausītos, tieši lielākie ikgadējie ģimenes svētki - Līgo vakars un, it sevišķi, Ziemassvētki - nereti draud izvērsties par “katastrofu”, kā to nosauc filmas viena no varonēm - mazā Marta,” par filmas stāsta motīvu saka režisors Aigars Grauba, kurš ir arī filmas scenārija autors. “Kad pirmssvētku stresa apstākļos jāpaspēj izdarīt visu gan darbā, gan mājās, pat vissaskanīgākajās ģimenēs mēdz iestāties krīze. Domāju, ikviens ko tādu ir pieredzējis - ja ne gluži uz savas ādas, tad draugu, radu vai paziņu lokā. Ziemassvētki ir mīlestības un brīnumu laiks, un, ja vēl mājas pagalmā uzrodas izbēdzis cietumnieks, kurš ir pārģērbies par Ziemassvētku vecīti, mūsu rīcībā ir viss, lai izveidotu aizraujošu kinostāstu.”

Galveno lomu spēlē talantīgais Liepājas teātra aktieris Kaspars Kārkliņš, bet Dambju ģimenes pāra lomās iejutušies Inga Tropa un Jānis Vimba. Filmā būs dzirdama komponista Riharda Zaļupes mūzika, par estētiku un vizualizāciju parūpējušies mākslinieki Maija Jansone un Kārlis Balodis, grima māksliniece Aija Beata Rjabovska un kostīmu māksliniece Sandra Sila.

Izklaide

Grupa “Tautumeitas” izdevusi ekspresīvu un interesantu dziesmas “Danco, Jāni” videoklipu, savukārt par 22. jūnija rītā ieplānoto koncertrituālu Daugmales pilskalnā Ķekavas pusē ir labas ziņas, ir sliktas ziņas un ir informatīvas ziņas.

Svarīgākais