Ar koncertuzvedumu atzīmēs “Limuzīna Jāņu nakts krāsā” 40 gadu jubileju

 
©Publicitātes foto

Leģendārā kino filma “Limuzīns Jāņu nakts krāsā” šogad svin 40 gadus. Svinot filmas apaļo jubileju, 24. jūnijā, pulksten 21.05 kanāls TV3 un televīzija Go3 piedāvās koncertuzvedumu “Mūžam jaunais Limuzīns”, kurā dažādu paaudžu aktieri ar dziesmām atgriezīsies vēsturiskajās Raiskuma ciema mājās “Saknītes”.

“Filma “Limuzīns Jāņu nakts krāsā” ir kļuvusi par neatņemamu Līgo svētku programmas sastāvdaļu. Iedvesmojoties no stāsta, kuru teju ikviens zina no galvas, radās ideja par tā atdzimšanu mūsdienās un jaunā formātā. Mēs esam pateicīgi, ka dalībai šajā projektā atsaucās arī leģendārie oriģinālās filmas aktieri, kuri nopietnu artavu ieguldīja arī filmēšanas laukumā, radot kadrus, kas sākotnēji nebija paredzēti scenārijā. Paldies arī visai komandai, kas aizvadīja divas garas un karstas filmēšanas dienas “Saknītēs”, izspēlējot spilgtākās filmas ainas jaunās skaņās,” tā mediju grupas “TV3 Group” programmu direktore Gita Pētersone-Rudzīte.

Jaunajā koncertuzvedumā piedalīsies dažādu paaudžu aktieri - Olga Dreģe, Uldis Dumpis, Diāna Zande, Gundars Āboliņš, Baiba Indriksone, Līga Liepiņa, Marija Bērziņa, Ainārs Ančevskis, Elizabete Skrastiņa, Rihards Zeļezņevs, Santa Didžus, Ieva Puķe un Edgars Pujāts. “Citi laiki, cita mode, citi tikumi un netikumi, citi varoņi un situācijas, bet nemainīga paliek Līgo svētku atmosfēra un cilvēku savstarpējās attiecības. Tā būs atgriešanās “Saknīšu mājās”, kur atkal satiksies iemīļotās ģimenes, kopīgi svinot svētkus to labākajās tradīcijās - stāsts veidots kā retrospekcija, atgriežoties pagātnes notikumos ar jauniem aktieriem. Koncertuzveduma laikā izskanēs iemīļotās dziesmas no filmas “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”, kā arī Raimonda Paula daiļrades - “Teic, kur zeme tā”, “Viena tante teica”, “Trīs runči”, “Kad nekas nav palicis Tevī”, “Darbs un darbarīks”, “Muļķe, sirds”, “Dziesma nenosalst”, “Vālodzīte”, “Cielaviņa” un citas,” tā tiek pieteikts šis uzvedums. “Ir interesanti atskatīties uz to, kas ir bijis paliekošs un zīmīgs manam mūžam. Tam, kas ir ilgstoši dzīvojis man blakus un ar to es varbūt arī kādam palikšu atmiņā, vismaz tuviniekiem noteikti. Limuzīna teksti tiek atskaņoti no paaudzes paaudzēm un daudz kas ir folklorizējies, bet man tā ir pagātne,” saka Olga Dreģe.