Drīzumā sāks filmēt Andreja Ēķa jauno komēdijseriālu

 
©Publicitātes foto

Jau jūnija vidū sāks uzņemt jaunu pašmāju romantisko komēdijseriālu “Perfektās kāzas”. Tā režisors Andrejs Ēķis sola, ka no seriāla sākuma līdz pat izskaņai viss būs ārkārtīgi skaisti un “glamūrīgi” – tieši tā, kā tas piestāv iedomātajām kāzām.

No seriāla personāliju viedokļa viss tiešām būs “glamūrīgi” - jaunajā seriālā piedalīsies tādi Latvijā iemīļoti aktieri kā Aija Dzērve, Ivars Puga, Lelde Dreimane, Veronika Plotņikova, Ģirts Krūmiņš, Kaspars Zāle, Mārtiņš Meiers un citi, filmēšana notiks Nordeķu muižā Pārdaugavā un Kurzemes pusē. Romantiskis komēdijseriāls pie skatītājiem nonāks šī gada rudenī izklaides platformā “Tet+”.

Seriāls “Perfektās kāzas” tiks filmēts dokumentālajā stilistikā - kameras loma būs ne tikai vērot un dokumentēt notikumus, bet arī būt kāzu dalībniecei, provocējot interesantus atgadījumus. Skatītājiem ekrāna otrā pusē šī būs iespēja svinīgajā pasākumā iejusties kā viesim un sekot līdzi notikumiem no kāzu rīta līdz pat brīdim, kad kāzu telpu pametīs pēdējais svētku nakts dejotājs. “Šis būs skaists stāsts, kas aizkustinās sievietes jebkurā vecumā, jo kāzas ir svarīgas gan mazām meitenēm, kuras par tām tikai sapņo, gan sievietēm, kuras plāno savas kāzas, gan mammām, kuras piedzīvo savu bērnu kāzas. Gribu uzburt to romantisko īpašo sajūtu, ko sajūt ikviens kāzu viesis. Gribētu teikt, ka mīlestība nekad nenoveco, precēties ir labi, un kāzas ir skaisti un aizkustinoši svētki!” par topošo seriālu saka tā režisors Andrejs Ēķis.