Saimnieki šovā atkal varēs meklēt sievu

 
©Publicitātes foto

TV3 izsludinājis pieteikšanos attiecību šova “Saimnieks meklē sievu” jaunākajai sezonai. Šoreiz jaunums skatītājus gaida televīzijā Go3, kur būs skatāmas šova īpašās epizodes, turklāt tajā dalībnieki būs mainītās lomās un šoreiz saimniece meklēs vīru.

Jau rudenī šovs “Saimnieks meklē sievu” nonāks pie TV3 un Go3 skatītājiem, tādēļ dalībai šovā tiek meklēti sirdī brīvi saimnieki un saimnieces vecumā no 18 gadiem, kuriem ir pašiem sava saimniecība. “Aicinām dalībai šovā pieteikties saimniekus un saimnieces no tādām nozarēm, kas iepriekš šovā nav bijušas vai tikušas ļoti maz pārstāvētas - vīna darītavas, zirgkopība, zvejniecība, bioloģiskās saimniecības, strausu audzētāji, briežu dārzu īpašnieki. Īpaši priekšroka tiks dota tiem pretendentiem, kuriem saimniecībā ir lopi un dzīvnieki,” stāsta šova producente Sandija Miezīte.

Vaicājot, pēc kādiem nosacījumiem tiks izvēlēti dalībnieki, producente skaidro, ka pats svarīgākais, lai piedalītos - ir jābūt gatavam piedzīvojumam vasaras garumā, sirdī brīvam vai brīvai un ar sakoptu saimniecību. Producente atminas kādu kuriozu no saimnieku meklējumiem: “Ir bijuši gadi, kad, braucot apskatīt saimniecību, nācies secināt, ka brīdī, kad iebraucam sētā, saimnieks pirmo reizi paņēmis izkapti rokā, jo māja bija ieaugusi nātrēs…”

Saimnieki un saimnieces tiek aicināti pieteikties šova mājas lapā https://skaties.lv/saimnieks/pieteiksanas/ līdz 15. maijam. Jau jūnijā kanālā TV3 tiks demonstrēta iepazīšanās epizode ar saimniekiem, bet Go3 - ar saimnieci.

 

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!