Atvara satricina internetu jau ar savu debijas singlu

© Publicitātes foto

Mūziķe un sociālās platformas “TikTok” zvaigzne Atvara, pilnā vārdā Liene Atvara, pievērsusies savai sirds nodarbei - mūzikai - un publiskojusi debijas singlu “Pie manis tveries”. “Dziesma, kas iedvesmo un aicina uz sapņiem, jau pirms oficiālās izdošanas guvusi milzīgu popularitāti sociālajos tīklos,” lepojas viņas komanda.

Dziesmu “Pie manis tveries” sarakstījusi pati Atvara, bet neiztrūkstošs šajā procesā ir bijis arī Edgars Gražulis, kas pamudinājis dziedātāju uz jaunas mūzikas radīšanu. “Es patiesībā baidījos iet šajā virzienā. Man šādu dziesmu ir daudz, bet tās bija atliktas šaubu kaudzītē. Milzīgs paldies Edgaram, kurš uzaicināja satikties un kopīgi strādāt. Viņš spēlēja ģitāru, mēs abi skaļi apdomājām idejas par ko rakstīt, un es rakstīju vārdus un melodiju virsū tam skaņu jūklim. Pēc laba laika tikai piesēdos skicei un uzrakstīju klāt piedziedājumu,” stāsta Atvara.

Atvara jau vairākus gadus veiksmīgi raksta dziesmas citiem mūziķiem, bet šoreiz nolēmusi iepazīstināt klausītājus ar pati savu skanējumu. Dziesma “Pie manis tveries” ir balāde ar spēcīgu vokālu un iedvesmojošu vēstījumu, kas iedrošina nospraust robežas un prast pateikt “nē”. Dziesmu attīstījis producents Jānis Jačmenkins jeb JJ Lush, ar kuru kopā mūziķe jau bija strādājusi, radot dziesmas citiem izpildītājiem.

Vēl pirms dziesmas oficiālās izdošanas Atvara bija publicēja īsu 30 sekunžu ieskatu “TikTok” platformā, un šis īsais video izraisīja milzīgu klausītāju interesi - 175 000 skatījumu un vairāk nekā 800 komentāru, kuros fani izteica sajūsmu par dziesmu un nepacietīgi gaidīja tās pilno versiju.

Dziedātāja un satura veidotāja Liene Atvara mācījusies Emiļa Melngaiļa Liepājas Mūzikas vidusskolas diriģēšanas klasē, kā arī absolvējusi Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas džeza un populārās mūzikas vokāla nodaļu. Atpazīstamību guvusi tādos šovos, kā “Dziedošās ģimenes”, “Koru kari” un “X faktors”. Viņas rakstītas dziesmas dzirdamas radio, kā arī vairākās “Supernova” Eirovīzijas atlasēs. Liene sastrādājusies ar tādiem māksliniekiem, kā Alekss Silvers, Edavārdi, Diona Liepiņa, Aivo Oskis un citi.

Svarīgākais