Latvijas dizaineri domā praktiski! Pārliecinies izstādē "Design Isle 2018"

2.lapa

Trīs kvadrātmetrus lielie gaismas objekti “Brīvais” patiks tiem, kuri meklē oriģinālus un neparastus gaismekļus savam dārzam. Tie ir gan liekami zālienos, gan karināmi kokos, piešķirot videi īpašu odziņu! Objekti izgatavoti no iekrāsotām stikla un bazalta šķiedrām, tumsā radot krāsu un gaismas spēles.

Publicitātes foto

Apnikusi griestu lampa? Ar kolekciju “Radia” tā nenotiks, jo, līdzīgi kā puzle, lampas kupols ir saliekams no atsevišķiem elementiem. Šajā aktivitātē varēs piedalīties visa ģimene! Kupolu var izveidot gan šaurāku, gan platāku, radot interesantas ēnu un gaismas spēles. Starp citu, kolekcijas nosaukums “Radia” apzīmē rādiusus, kādos sadalīta lampas riņķa līnija.

Publicitātes foto

Turpinājumu lasi nākamajā lapā

Izklaide

Lai gan pēc skaita devītā latvju “punk/HC” mūzikas izlase tiak izdota jau pērn oktobrī, apskatnieka rokās tā kaut kā nonāca tikai tagad – reizē ar „Inokentijs Mārpls” līdera Raimonda Lagimova jeb Dambja izdoto žanrisko brālēnu vai māsīcu, neatkarīgo grupu izlasi “Odekolons”.