Pirmdiena, 20.maijs

redeem Salvis, Selva, Venta

arrow_downwardĢimene

Mēģiniet uzminēt, kam vislabāk dzīvot penthausā. Kāda veida māja ir vispiemērotākā katras zodiaka zīmes pārstāvjiem, raksta bestlifeonline.com.
Vakar, 7:12 Valda Zvaigznīte
Mūsdienās ģimene ir laimes atslēga. Ģimene ir svētnīca, miera osta, atbalsta plecs un stūrakmens dzīvei. Mamma, tētis, māsas un brāļi, vecmāmiņas un opīši, viņi visi ir mīlestības sākums, kā arī vērtību pamatlicēji.
15.mai Lauma Ozola
Šīs trīs zodiaka zīmes saviem mīļajiem sniedz visvairāk siltuma, mīlestības un atbalsta, ar viņām kopā jutīsies vispatīkamāk un komfortablāk.
15.mai Valda Zvaigznīte
Tā vien šķiet, ka pandēmijas gadi iemācīja rūpēties par savas mājas tīrību vēl cītīgāk. Dezinfekcijas līdzekļi tagad ir kopā ar citiem mazgāšanas līdzekļiem. Turklāt tagad noteikti vairāk apzināmies, ka ir svarīgi dezinficēt un tīrīt savu mājvietu, lai samazinātu saslimšanas riskus.
13.mai Lauma Ozola
Skaistās brīnumpārvērtības veic "Salvijas Pārvērtības" Liepājā. Ar meikapa un aksesuāru palīdzību atklāt sievietē skaisto, netveramo, trauslo un īpašo. Nelieli otas pieskārieni spēj darīt brīnumus.
12.mai Salvija Oknere
Astrologi uzskata, ka zem šīm zodiaka zīmēm dzimst sievietes, kuru galvenais mērķis ir būt mātei.
12.mai Valda Zvaigznīte
Maija otrā svētdiena Latvijā ir Mātes diena, tāpēc pateicamies savām māmiņām. Pirmkārt, par to, ka esam šeit un elpojam un varam piedzīvot šo skaistu ceļojumu, ko saucam par dzīvi. Otrkārt, par beznosacījuma mīlestību, rūpēm un pacietību.
11.mai Lauma Ozola
Dažu zodiaka zīmju pārstāvji attiecībās vēlas neatkarību un godīgumu. Ideālas attiecības Vēžiem, Lauvām, Vēršiem un Auniem.
10.mai Valda Zvaigznīte
Savā īpašajā un, ja ne vienā no svarīgākajām, tad noteikti spilgtu mirkļu piepildītākajām dzīves dienām, ikviena līgava vēlas justies un izskatīties tuvu ideālajam.
8.mai Sofija Šellare
Latvijā pieaug noslēgto laulību skaits, taču ir svarīgi apzināties, ka kāzas un laulības dzīve ir pavisam kas cits.
8.mai Lauma Ozola
Ģimene ir svarīgākais, kas var būt, tāpēc par attiecībām un savstarpējo saikni ir jārūpējas pašiem. Mīlestība sākas ģimenē. Tieši vecāki un vecvecāki ir tie, kas bērniem iemāca pirmos dzīves pamatus un vērtības.
6.mai Lauma Ozola
Arvien lielāku popularitāti iegūst “pašaprūpes” tendence. Tas nav pārsteidzoši – lielā darba slodze un pastāvīgais stress, ar ko saskaras mūsdienu cilvēki, prasa efektīvus veidus, kā uzlabot dzīves kvalitāti, iegūt pārliecību un papildināt savus fiziskos un emocionālos resursus.
30.apr Deizija Estere Markusa
Cik gan bieži draudzeņu lokā ir dzirdamas žēlabas par partneriem, kas laiski pavada savu dzīvi, patiesībā slinkojot un apmierināti ļaujot visu smago darbu veikt savai sievietei.
27.apr Inese Dāvidsone
Pirms vairāk nekā mēneša no dzīvnieku audzētavas tika izņemti korgiji, šiperkes un citi suņi nonākuši četrās patversmēs. Patversmes suņus ir izpirkušas no valsts, maksājot par katru četrus eiro - šādu cenu noteikusi Nodrošinājuma valsts aģentūra.
24.apr LABĀS MĀJAS
Vēlme kļūt par labāko partneri savam mīļotajam, lai kā arī kāds nevēlētos atzīt un piekrist, bieži vien ir tikai cerība un iedomas. Tas tāpēc, ka ikdienas rutīna gūst virsroku.
22.apr Lauma Ozola
Jau kopš marta IKEA norisinās “Jauno vecāku rīti”, kas tapuši sadarbībā ar vecāku organizāciju “Mammamuntetiem.lv”.
21.apr Lauma Ozola
Sociālā projekta "Caur ērkšķiem uz..." otrās sezonas dalībniece Alīna Jorova viesojas raidījumā “Kad viņas satiekas”, kur drosmīgi atklāj savus grūtākos mirkļus un stāsta par dzīves zemāko punktu.
16.apr Portāls nra.lv
AS "Latvijas valsts meži" (LVM) dabas parkā Tērvetē 20.aprīlī norisināsies aktīvo ģimeņu diena "Cibric, cibric uz mežu", aģentūru LETA informēja LVM pārstāvji.
15.apr Ziņu aģentūra LETA
Attiecībās daudz konfliktu rodas personīgo robežu pārkāpšanas dēļ. Tā rezultātā cilvēki sāk justies dusmīgi un aizkaitināti. Rodas partnera noraidījuma sajūta un nepieciešamība pabūt vienam. Personisko robežu noteikšana ir vissvarīgākā sastāvdaļa, lai uzturētu veselīgu un harmonisku saikni ar partneri un apkārtējiem.
10.apr Marta Magone
Ir jauki zināt vienkāršas stratēģijas, padomus un paņēmienus, lai virtuvē pavadīto laiku padarītu efektīvāku, ēdiena garšu labāku un gatavošanu jautrāku.
5.apr Marta Magone
Sabiedrībā plašu rezonansi izraisošais jautājums, kurā viedokļi klasiski dalās - vai bāriņtiesas darbinieki ir amatpersonas, kuru klātbūtne rosina bailes un nedrošību, vai palīdzības sniegšanas un atbalsta saņemšanas resurss ģimenēm, bērniem un vecākiem, kuri nonākuši grūtībās, aktualizējies šobrīd, kad tiek atzīmēta Bāriņtiesas darbinieku diena.
31.mar Portāls NRA
Domājot par mājas renovāciju vai dzīvokļa remontu, galvenā uzmanība tiek pievērsta tādām koplietošanas zonām, kā dzīvojamās istabas vai virtuvee. Tikmēr guļamistaba bieži vien paliek “pēc tam”. 
28.feb Sola Rūja