Saab pārtrauc automašīnu ražošanu

Zviedru autoražotājs Saab paziņojis, ka aptur ražošanu, kamēr netiks pieņemts lēmums saistībā ar konfliktu, kas izveidojies ar piegādātājiem par nenomaksātajiem rēķiniem.

«Tā ir ražošanas apturēšana. Mēs esam nolēmuši, ka nevēlamies vairs īslaicīgus pārtraukumus. Tas nav labi kopējam ražošanas procesam,» aģentūrai AFP sacījis Saab pārstāvis Eriks Gīrs (Eric Geer).

«Mēs atsāksim ražošanu, kad vienosimies, kam būtu jānotiek pavisam drīz,» viņš piebildis.

Gīrs nenorādīja, cik daudz piegādātāju apturējuši savu sadarbību ar Saab, tomēr atzina, ka piegādes plūsma bijusi ļoti nestabila, lai nodrošinātu uzņēmuma pastāvīgu ražošanu.

Šī ir pirmā reize, kad Saab apturējis produkciju kopš to iegādājies nīderlandiešu uzņēmums Spyker.

Saab pārstāvis sacījis, ka Saab gaida uz drīzu papildu finansējumi. «Ir pārāk agri teikt, kad nāksim klajā ar jaunām ziņām,» piebildis Gīrs.

Ekonomika

Šopavasar Latvijas advokatūra turpina savu tradīciju un svin 104. jubileju, organizējot ikgadējās Advokatūras dienas, kuru laikā, no šodienas līdz 21. martam, iedzīvotājiem visā Latvijā būs pieejamas bezmaksas juridiskās konsultācijas dažādās tiesību nozarēs, aģentūru LETA informēja Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģijā.

Svarīgākais